Registruj se    Prijavite se    Forum    Pretraga    FAQ

Index boarda » Opstina Stara Pazova, u njoj, oko nje... » Društvo

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 54 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Delhaize,lidl...
 Post Poslato: 07 Nov 2013 09:45 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Avg 2007 00:38
Mislim da je Aman.Video sam njihova vozila tu.Konkurencija je uvek dobrodošla.Džokej pominje lokaciju koja spaja opštine Pazova i Zemun.Moguće je da je to ta lokacija.I reče u delu gde Delez gradi.To je taman produžetak te zone,tako da sve ukazuje da je to ta stara Ikeina lokacija.I sam je rekao ovo što je Deki postovao,da poseduju 16 hektara.Nadam se da će nešto od ovoga biti.Koliko god da se zaposli,dobro je.Trebalo bi samo ako je moguće nekako,"usloviti" investitore da prednost pri zapošljavanju imaju ljudi koji žive na našoj teritoriji.A ovi iz Nove hoće da se otcepe. :D :P Ako već i oni imaju neke pogodnosti,subvencije,treba insistirati na ovome.

Vrh 

Post Poslato: 07 Nov 2013 12:38 
Forumdžija u Razvoju!
Forumdžija u Razvoju!

Pridružio se: 18 Jun 2007 16:50
@garnet
Па дистрибутивни центар Делеза је на територији К.О. Н. Пазова (код нове петље, ако је икад саграде).

Vrh 

Post Poslato: 07 Nov 2013 14:40 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!

Pridružio se: 30 Sep 2009 00:40
Plavi je u pravu, distributivni centar Delhaize se pravi na K.O.Nova Pazova i 90% zemljista koje je pretvoreno u industrijsku zonu pored Kastela se nalazi na teritoriji K.o.Nova Pazova, nekih 10% na teritoriji K.O.Stari Banovci, a Log centar i Ikea se nalaze na K.O.Novi Banovci i oni ce sa ovom novom indutrijskom zonom biti povezani novom saobracajnicom koja ce ici paralelno sa autoputem, razmak izmedju nove indutrijske zone i njih ce biti nekih kilometar gde za sada nema gradnje.
A to uslovljavanje investitora je totalna glupost, zasto neko ko zivi u Batajnici ne bi mogao da radi u Ikei ili bilo gde drugde, kako velika vecina nas radi na teritoriji grada.

Vrh 

Post Poslato: 07 Nov 2013 17:05 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!

Pridružio se: 30 Apr 2006 17:09
Pa zato sto taj koji zivi u Batajnici ima gradski i njemu je blizi zemun i centar grada sto je i logicno da rade u Beogradu...hvala bogu da se vise gradi i u nasoj opstini,jer realno dosta je stvari islo u Indjiju,neke stvar isu po meni promasaji u Indjiji kao sto je trzni centar,bio sam i video sam da nema puno ljudi a i ponuda robe kao i cene nisu nista posebno.

Mene zanima gde to idea planira da gradi supermarket da li gde je point u Novim Banovcima ili na kablaru blizu oktan gasa?

Mislim da je glupo da sad i idea stigne u Banovce jer i ovako imamo samo na kablaru cak tri supermarketa i jos jedan u Novim Banovcima maxi. Zna li neko kakve su plate u ajmaksu to sto planiraju da grade trzni centar na izlasku iz Banovaca,cuo sam da Austrijanci dobro placaju..

Garnet mol se vec otvorio u Starim Banovcima,kada prodjes pored bivse speed pumpe videces da vise ne pise speed nego velikim slovima mol pumpa..

Vrh 

Post Poslato: 07 Nov 2013 17:44 
Super Moderator
Super Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Apr 2007 19:15
Plavi je napisao:
@garnet
Па дистрибутивни центар Делеза је на територији К.О. Н. Пазова (код нове петље, ако је икад саграде).

To ce se uskoro promeniti,ako slucajno Nova Pazova postane opstina da centar ostane u opstini St.Pazova :z7:

Vrh 

Post Poslato: 07 Nov 2013 20:33 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Plavi je napisao:
@garnet

Pa pošto je ovo i sve drugo započeto dok ste u opštini STARA PAZOVA,mi ćemo to da zadržimo,daćemo vam neku kintu da se raskusuramo i mirna Bačka. :D

Vrh 

Post Poslato: 07 Nov 2013 20:36 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

deki_88 je napisao:
Plavi je u pravu, distributivni centar Delhaize se pravi na K.O.Nova Pazova i 90% zemljista koje je pretvoreno u industrijsku zonu pored Kastela se nalazi na teritoriji K.o.Nova Pazova, nekih 10% na teritoriji K.O.Stari Banovci, a Log centar i Ikea se nalaze na K.O.Novi Banovci i oni ce sa ovom novom indutrijskom zonom biti povezani novom saobracajnicom koja ce ici paralelno sa autoputem, razmak izmedju nove indutrijske zone i njih ce biti nekih kilometar gde za sada nema gradnje.
A to uslovljavanje investitora je totalna glupost, zasto neko ko zivi u Batajnici ne bi mogao da radi u Ikei ili bilo gde drugde, kako velika vecina nas radi na teritoriji grada.

Srećom pa su ljudi koji imaju ovakvo razmišljanje u manjini.Ne vidim šta je loše ako guraš LJUDE iz svoje opštine.Majke ti objasni mi.

Vrh 

Post Poslato: 07 Nov 2013 20:38 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Don Shone je napisao:
Pa zato sto taj koji zivi u Batajnici ima gradski i njemu je blizi zemun i centar grada sto je i logicno da rade u Beogradu...hvala bogu da se vise gradi i u nasoj opstini,jer realno dosta je stvari islo u Indjiju,neke stvar isu po meni promasaji u Indjiji kao sto je trzni centar,bio sam i video sam da nema puno ljudi a i ponuda robe kao i cene nisu nista posebno.

Mene zanima gde to idea planira da gradi supermarket da li gde je point u Novim Banovcima ili na kablaru blizu oktan gasa?

Mislim da je glupo da sad i idea stigne u Banovce jer i ovako imamo samo na kablaru cak tri supermarketa i jos jedan u Novim Banovcima maxi. Zna li neko kakve su plate u ajmaksu to sto planiraju da grade trzni centar na izlasku iz Banovaca,cuo sam da Austrijanci dobro placaju..

Garnet mol se vec otvorio u Starim Banovcima,kada prodjes pored bivse speed pumpe videces da vise ne pise speed nego velikim slovima mol pumpa..

Nisam išao dole par dana,pa nisam obratio pažnju.Idem sutra do opštine,pa ću dole da sipnem čorbu.Glavna ulica dole ne izgleda loše.Samo mi nije jasno što je celu nisu uradili.

Vrh 

Post Poslato: 07 Nov 2013 20:54 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!

Tom tvojom logikom onda u Ikei i Ajmaksu trebaju raditi samo ljudi iz Banovaca :)
Ne kažem da ne treba gurati, al'ne možeš nikome striktno narediti da mora zaposliti ljude samo sa određene teritorije.
Jel bi po tebi bilo onda ispravno da svi koji iz opštine rade u coca-coli, Galenici, Mostogradnji, Zemunskoj bolnici ili KBC Bežanija...dobiju otkaze jer ne žive u opštini Zemun gde trenutno rade.

A ukoliko sve ovo bude kod nadvožnjaka moraće se poboljšati i javni prevoz, bar do ovog kompleksa će saobraćati gsp.
E da, i mi hoćemo sa Novom Pazovom :)

Vrh 

Post Poslato: 07 Nov 2013 21:58 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!

Bas da vidim to cudo za gsp,ali sumanjam da ce lasta dati,koliko vidim radovi trznog centra teku sporo sada ni nema radnika,samo su iskopali,a vidim sa ove novobanovacke strane isto nesto kopaju ispod mosta tj.sa ove strane kad se udje u Nove Banovce. Sa druge strane delhaize se jako brzo zavrsava,zna li neko kada je plan da bude gotovo,kazu valjda kraj 2014...

Vrh 

Post Poslato: 08 Nov 2013 01:31 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!

Don Shone, stvarno već imamo dovoljno supermarketa, al još bolje da postoji veća konkurencija, samo ne znam odakle nam više pare :)
Već imamo:
1.Mini maxi, Svetosavska bb , Novi Banovci
2.Mini maxi, Svetosavska 101, Novi Banovci
3.Supermarket Plitvice, Svetosavska 190, Novi Banovci
4.Supermarket Plitvice, Beogradska 89, Novi Banovci
5.Supermarket Medius, Dositeja Obradovića bb (blok 41), Novi Banovci
6.Matijević, Svetosavska 1a, Novi Banovci

A uskoro stiže AMAN, Idea (planirali su da prave objekat negde kod Šuše, gde je INEXPORT), a šuškalo se da bi Lidl trebao svoj obejakt da gradi u okviru Logističkog centra :)
Samo nam trebaju pare.

Vrh 

Post Poslato: 08 Nov 2013 12:02 
Forumdžija u Razvoju!
Forumdžija u Razvoju!

@Howe
Управо због претераног форсирања С.Пазове и хоћемо да се одвојимо.
@garnet
Ако дође до раскусуравања Н. Пазова има много више да узме него да врати (попуњавање општинског буџета и сл.). Који то ви? Зар ти ниси из С. Бановаца? Ја сам мислио да јаничари успевају само код нас у НП (шала).
@deki_88
Ко год хоће са нама добро је дошао.

Vrh 

Post Poslato: 08 Nov 2013 14:03 
Super Moderator
Super Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Apr 2007 19:15
Ma daj budi malo realan,niste u stanju to da izvedete.Postoje neke konstante koje se ne mogu menjati:Trava je zelena,zimi pada sneg,muskarci briju bradu,pas i macka obicno nisu prijatelji i Nova Pazova nikad nece biti opstina 8-)

Vrh 

Post Poslato: 08 Nov 2013 15:43 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!

Aman se sutra otvara,u ideu sumnjam jer i u Novoj Pazovi je otvorena pa lose radi...lidl nece verovatno biti u okviru logistickog centra zato sto su vec izabrali lokaciju Beograd,moj drug im je slao ponudu posto ima zemlju blizu Nove Pazove i industrijske zone ali su odlucili da ce graditi u Beogradu.

Ovo za opstinu Nova Pazova smesno,pa ajde svi sad tako da se otcepljujemo pa da bude i opstina Banovci,Nova Pazova nema nikakve mogucnosti sem industrijske zone i pruge da bi bila opstina,nema cak ni srednju skolu,koja je razlika izmedju Banovaca i Nove Pazove nema jedino sto Banovci bar imaju Dunav,u Staroj Pazovi je sve i opstina,sud,srednje skole itd...sto mislim da treba i da ostane ako vec lepo funkcionise 50 i vise godina...

Vrh 

Post Poslato: 08 Nov 2013 16:34 
Forumdžija u Razvoju!
Forumdžija u Razvoju!

@Don Shone
Па баш зато што је све, осим индустријске зоне која у доброј мери попуњава општински буџет, у СП и хоћемо да се одцепимо. Немам ништа против тога да и Бановци буду општина (као да ме неко пита). На крају и стандард ЕУ којој тежимо (а у коју ја не бих волео да икад уђемо) препоручује већи број мањих (по броју становника) а функционалнијих општина. На крају све републике бивше Југе су редефинисале локалне самоуправе осим нас (и мислим ЦГ), па тако имаш општине са свега пар хиљада становника, или мање. Овакво стање можда лепо функционише за људе из СП, али за нас из НП (не рачунам јаничаре) не функционише.
Поздрав

Vrh 

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 54 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća

Index boarda » Opstina Stara Pazova, u njoj, oko nje... » Društvo