Registruj se    Prijavite se    Forum    Pretraga    FAQ

Index boarda » Opstina Stara Pazova, u njoj, oko nje... » Društvo

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 170 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Staropazovački Insajder
 Post Poslato: 01 Feb 2014 13:50 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Avg 2007 00:38
Iza Delte, prema Banovcima recimo.Na delu oko Belegiša,Surduka?

Pa i oko Golubinaca ima prostora...

Vrh 

Post Poslato: 01 Feb 2014 20:08 
Super Moderator
Super Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Apr 2007 19:15
Nece biti od toga nista ako se narod pobuni...zasto bas kod nas da bude krematorijum za djubre?Vrlo prljav posao,ekoloski rizican.Znajuci "nase" bice to vrlo opasno po sve nas u okolini

Vrh 

Post Poslato: 02 Feb 2014 15:18 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Ne da neće biti,nego im se treba odmah najebati mame,da ne pomisle slučajno više na ovakvu glupost.

Vrh 

Post Poslato: 15 Feb 2014 14:10 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 17:52
Evo jedne zanimljivosti, kopiram tekst jednog mog drugara...

UPOZORENJE ZA BUDUCE MLADENCE!!!! Sokiran sam nekim saznanjima, ukoliko resite da pravite svadbu u nekom od restorana u Pazovi i okolini, dobro se raspitajte sta vam se namece uz salu i meni!!! ukoliko pozelite da vasu svadbu slika neki profesionalni fotograf kojeg ste vi nasli ciji rad vam se dopada, racunajte da cete imati velikih problema sa restoranima kao sto su VOJVODINA, MIHAJLOVIC I OSTALI! Posto je u Srbiji sve korumpirano tako je i monopol na restoranima!! Ti prilikom iznajmljivanja sale moras uzeti i fotografa i snimatelja tog restorana, ako ne zelis mozes se dogovoriti da PLATIS da on NE!! slika jer si mu uzeo posao a uglavnom se trazi i do 300eura... Zasto je to tako? Pa zato sto gazde imaju dobit od neka 2eura po gostu od fotografa koji na godisnjem nivo restoranu iskesira i do 15000 eura!!! Kako mislite da za svoje pare mozete uzeti fotografa i snimatelja kojeg vi zelite grdno se varate!!! Ceo Beograd drze tri coveka o Pazovi necu ni da pricam, sokiran sam... i vi onda nemate izbora vec da pristanete na sve jer ste ucenjeni !!! SRBIJO JEL TO LEPO- NIJE!! Ali sta i ocekivati od propale drzave Srbije...

http://www.youtube.com/watch?v=L50OZSeDXeA
http://www.roberthjackson.org
http://www.yale.edu/lawweb/avalon/avalon.htm

Vrh 

Post Poslato: 15 Feb 2014 17:32 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Ja ne znam da li je istina ovo ili ne, ali sam bio u zadnje vreme na par svadbi i ovo nije bio slučaj.

Ni na mojoj takođe.Mada,sve je moguće.

Vrh 

Post Poslato: 16 Feb 2014 01:35 
Ugledna Forumska Persona!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jan 2007 16:43
Ja sam upoznat sa tom tematikom....koga interesuje nešto - pp.

Vrh 

Post Poslato: 16 Feb 2014 02:42 
WitchKing
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 00:10
Reci svima nama. :P

Ja uopšte ne sumnjam u napisano. Pa ljudi, pogledajte samo koliko je jedna fotka i koje je to DRANJE. Kada dođem na neko slavlje i ovi kreću da me škljocaju iz svih uglova, pa iz istog mesta samo malo zumira, itd, itd, dođe mi da uzmem one aprate i izlomim ih o glavu! To je bre pre svega nekulturno i napadno, na stranu što svi znamo da je samo poenta da oderu. Ej, pa slike idu do 150 dinara, a njih košta ni 20!!! MRŠ BRE!

Razmislite samo koje su to pare po događaju, pa broj događaja... Apsolutno vredno da se neko bori oko toga na sve načine.

Dr. Martin Luther King Jr.

Vrh 

Post Poslato: 16 Feb 2014 10:15 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Oko cene i ove njihove napadnosti se apsolutno slažemo.Ljudi vam upropaste slavlja kada vam donesu slike.I pre toga vam presedne,taman čorbu da probate,škljoc,ajmo meso,škljoc,daj tortu,škljoc.Mrš bre.Meni je gušt kada mi donesu 50 slika,naravno,uzmem samo one sa mladencima i ćao.

Vrh 

Post Poslato: 16 Feb 2014 15:02 
WitchKing
Korisnikov avatar

Ja uzmem jednu dve i doviđenja. Osim naravno ako ih nema više koje želim, ali kada mi donese 5 istih, ja za stolom iz ovog ugla, iz odande iz odavle, ma marš.

Vrh 

Post Poslato: 17 Feb 2014 00:28 
Novi Kolač
Novi Kolač
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2009 16:25
Ja ponesem svoj digitalac pa slikam šta je meni zanimljivo. Od fotografa obično uzmem 2 slike pa i njih skeniram i ubacim u folder. Mislim, ko danas još gleda albume sa papirnim slikama?

Vrh 

Post Poslato: 17 Feb 2014 11:13 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Šta fali tim slikama?
Najbolje je da ću da ih narezujem na 100 diskova,da se ne bi izgrebali,ili da ne bi krepo komp,ili na eksternu memeoriju...

Obični albumi,nešto što je večno.

Vrh 

Post Poslato: 17 Feb 2014 11:17 
WitchKing
Korisnikov avatar

Ili na dropbox npr.

Ali Kaja je donekle u pravu... Al opet, lepo je i na papiru imati sve, pogotovu dečije albume npr, venčane i sl.

Vrh 

Post Poslato: 17 Feb 2014 13:23 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jan 2007 16:43
Ovu modu su uveli Beogradski fotografi. Navodno pružajući kvalitet,pa ako gazde lokala pored kvalitetne klope i usluge žele da priušte klijentu i dobrog fotografa,eto..može da ga rezerviše(gazda lokala). Pošto ih ima kao žutih mrava (fotografa) neko se dosetio da malo i podmaže,pa da ima siguricu za posao. To podmazivanje traje do dan danas u vidu neke vrste reketa gde zakupljuješ lokal da bi radio,a to košta u Bgd od 2-3 evra po gostu. Znači svadbica 100 ljudi,a fotograf gazdi 300 evrića. Da bi nadoknadili manjak u startu fotografi "pucaju" iz aparata kao iz kalašnjikova,pa ttako kao običan gost na veselju imaš preko 15 slik(a sve to puta 150 ili 200 dinara).
U medjuvremenu se to toliko proširilo po Bgd da više nije bilo(i još uvek nema) "slobodnog" restorana gde možeš dovesti svog fotografa,pa su krenuli da šire priču i došli u naše krajeve i tu zauzeli sve važnije restorane. Prvo je Foto Pedja iz Nove Pazove to radio u restoranu "Mihajlović",a onda je došao i čuveni Jova bradica sa svojim prodavačicama je drmao Pazovom. Sve je to trajalo nekoliko godinica dok se lokalne kafedzije nisu dosetile da bi oni mogli to da rade,da pokupe sav kajmak,a za to plate nekom,bilo kakvom anonimusu da slika za neku crkavicu. To se isto odnosi i na kamermane,ali su tu "nešto blaži" pa uz dogovor (čitaj nadoknadu njima) možeš da angazuješ svog kamermana.
Pošto je sve biznis naplaćuje se i dekoracija za stolice ..1 evro po stolici,pa onda recimo gazda restorana "Dzo" u Batajnici je hteo da muzici naplaćuje reket,jer bože moj,sviraju kod njega a on plaća Sokoju 5000 dinara mesečno. Hteo je da muzičarima naplaćuje 100evra po svirci pa mu nije uspelo. Sad taj reket plaćaju naivni zakupci njegovog restorana koji o tome nemaju blage veze.
Da napomenem da se sav višak od fotografija uglavnom proda mladencima po bagatelnnoj ceni (nikako nabavnoj).
Sve su ovo velike prevare,lov u mutnom jer nam je i sama država takva. Moj savet je da kupujete samo ono što Vi želite,a ne što vam ovi ponude.

Vrh 

Post Poslato: 17 Feb 2014 14:34 
WitchKing
Korisnikov avatar

Kada bi svi kupovali svešto iškljocaju, oni bi u roku od meseci postali milioneri, oni koji već nisu.

Mojih para neće videti. ;)

Vrh 

Post Poslato: 17 Feb 2014 20:57 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Bogami ni moje. :)

Vrh 

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 170 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sledeća

Index boarda » Opstina Stara Pazova, u njoj, oko nje... » Društvo