Registruj se    Prijavite se    Forum    Pretraga    FAQ

Index boarda » Opstina Stara Pazova, u njoj, oko nje... » Društvo

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 63 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Uskoro modni gradić u Inđiji
 Post Poslato: 04 Jul 2011 11:02 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!

Pridružio se: 30 Sep 2009 00:40
garnet, e covece oduzimas mi vreme, al'ja sam kulturan pa ne bi da te ostavim uskracenog odgovora.
Znas ja sam rekao za zgrade kod Slierove, to su ti ona tri solitera sa oko 20 spratova, nisam uopste spominjao Dom zdravlja koji ima prizemlje+4 sprata, vidim ih iz razloga sto se na moju ulicu kod Makia odnosno ul.Branka Copica trenutno ne nadovezuje ni jedna ulica prema tom delu u pravcu grada, a kuca mi je kao i kod svih dalmatinaca i ima prizemlje, prvi sprat, drugi sprat, potkrovlje...za naredna pokolenja :)
E da sa terasa mi puca pogled i na Batajnicu, aerodrom i Novu Pazovu

Vidim da se rado vracas na moje postove od pre god.i kusur, naravno da je cena necega bitan pokazatelj o kakvom se zaista kvalitetu radi (mislim ukoliko nije u pitanju neka prevara), konkretno cena nekretnine nece uticati na moj budzet (ustvari ko zna kolika ja imam njiva oko Banovaca, salim se, nisam ja te srece :)), al'cu imati jasan dokaz da sam na dobrom parcetu zemlje Srbije i na najboljoj poziciji sto se tice Sremskog okruga :)

Vrh 

Post Poslato: 04 Jul 2011 11:39 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Avg 2007 00:38
Pa vidi ovako.Izvini što ti oduzimam dragoceno vreme,stvarno nisam imao nameru.Što se tiče vidika,blago tebi,samo nevidim svrhu pentranja na krov da bi video zgrade u Zemunu(opet ja al izgleda da je stvarno kompleks :D :lol: :bleh: grada).Super i za aerodrom,N.Pazovu,vidiš kako ti je tu lepo al ti zapeo za ušće,deltu...Cena,kvalitet života?Iks ljudi kupuje kuće u pičkovcima,neki bez struje,vode.Njima treba mir.Idi u Belegiš,tamo živi Kamenko Katić,čovek je već objasnio da sve ono što mu je u životu potrebno,našao je tu,u Belegišu,pored Dunava.Centar grada,kvadrat 2000-2500 jevreja,sve blizu,dostupno,ma milina.Kuća u Banovcima-stan na Kablaru,800-900 jevreja kvadrat,grad relativno daleko,manji broj objekata od značaja...Centar grada.Buka,smrad,zagađenost,gužve.Banovci,mir,čistiji vazduh,manje gužve,međuljudski odnosi bolji,bliži,reka,svoje dvorište...Kvalitet?Zavisi šta je za koga kvalitet.A vidi cenu.

Vrh 

Post Poslato: 04 Jul 2011 13:08 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!

Pridružio se: 30 Sep 2009 00:40
garnet nisam bio nikad na krovu, al'dao si mi ideju, ti ces biti prvi obavesten sta se to vidi sa te visine, inace imam terasu na drugom spratu koja je iznad citave garaze, ima nekih 30 kvm, a sa nje milina od pogleda, samo sto me je ova nova siva zgrada sjebala malo
Ne razumem zasto ti potenciras kompleks od grada, pre bi rekao da si ti malo iskompleksiran jer si predstavnik autonomasica i to u Banovcima gde je njihov broj 0,03%

Ne bi bas rekao da kupuju u pickovcima, jer iz takvih mesta stanovnistvo bezi, nazalost.
Sve sto si naveo za prednosti i mane si u pravu, i upravo srazmerno tim kvalitetima se namece i cena koju sigurno ne diktiram ja i koja bitno varira izmedju mog dela, dela gde si ti ili Belegisa
Prikačeni fajl:
040720111911.jpg
040720111911.jpg [ 1 MiB | Pogledano 2240 puta ]

ha i kod mene je i mr i tisina i Dunav i auto put, i blizina grada........dok u Belgisu imas samo mir i Dunav.

Inace juce sam ispred Plitvica video Mariju Serifovic i njenog brata onog pevaca Danijela a i pre mesec dana sam je sreo ispred Maksija, Nada Topcagic pravi kucu u Starim, vidjao sam i Isidoru Bjelicu, voditeljku sa Studio B onu Ivon, ko zna ko se sve naseljava od poznatih na potezu do Surduka

Vrh 

Post Poslato: 04 Jul 2011 13:56 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Izvini,ovaj,jel ti čitaš šta ja pišem?I šta ti znači predstavnik autonomašica? :D :roll2:Injaoo,video si džet-set Srbije!!!!Jesi uzeo autogram?Msm,Isidora,Nada,Šerifovićka... :joj: :wacko: :D A da,i njen ultramegagiga popularan buraz!!!Ahahahaha. :D Ne znam što si ovo pomenuo,nije mi jasno,al ajde.

Vrh 

Post Poslato: 04 Jul 2011 14:29 
WitchKing
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 00:10
Nazad na Temu!

Dr. Martin Luther King Jr.

Vrh 

Post Poslato: 04 Jul 2011 15:07 
WitchKing
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 00:10
Rekoh dosta!

Dr. Martin Luther King Jr.

Vrh 

Post Poslato: 14 Dec 2011 08:55 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Први конкурси за запослење у Фешн Парк Аутлету у Инђији
13. децембар 2011. | 15:10 | Извор: Танјуг | Фото: energogroup.rs
ИНЂИЈА -

Фешн Парк Аутлет Центар (Fashion Park Outlet Center), који би требало да буде отворен у марту идуће године, расписао је конкурсе за прва радна места од укупно 1.000, колико је планирано реализацијом овог пројекта, саопштено је данас из ове компаније.

Радови на изградњи инђијског Аутлета улазе у завршну фазу, а до његовог отварања је остало нешто више од три месеца.

Планирано је да први део радова, у којем ће бити изграђено 15.000 квадратних метара простора, буде завршен до краја године, а закупцима ће 15. јануара свечано бити уручени кључеви продајних објеката.autlet centar indjija

У првој фази Фешн Парк ће имати око 70 продавница најпознатијих светских брендова и по строгим међународним стандардима представљаће једини прави аутлет у Србији и региону, а роба ће се продавати по ценама нижим од 30 до 80 одсто.

Продајни простор биће проширен у другој фази за још 5.000 метара квадратних, који ће бити отворен 2014. године, а трећа фаза са додатних 10.000 квадрата биће завршена до краја 2016. године.

Изградња првог правог аутлет центра у Србији је пројекат компаније "BlekOak Divelopments" у сарадњи са британском фирмом "GVA Autlets", једним од најзначајнијих аутлет оператера у Европи.

outlet centar autlet indjija

Фешн Парк Аутлет Центар је део "Ритејл Парка", комплекса површине 60 хектара, који ће се састојати од "кеш енд кери" хипермаркета, "уради сам" концепта, салона намештаја, продавница кућних апарата и логистичког центра.

Закупци простора у инђијском аутлету су неке од најпознатијих светских робних марки, као што је Томи Хилфигер, Мис Сиксти, Риплеј, Најки, Тимберланд, Петроф, XYZ као и брендови из портфолија Спортина групе, Гес, Адидас, Конверс, Бата.

Vrh 

Post Poslato: 18 Dec 2011 11:36 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!

Pridružio se: 03 Apr 2011 19:21
Где се налази тај аутлет центар у Инђији? Имају ли неки сајт?

Vrh 

Post Poslato: 25 Dec 2011 10:57 
Forumdžija u Razvoju!
Forumdžija u Razvoju!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Okt 2006 13:20
http://www.fashionparkoutlet.rs/rs/

Vrh 

Post Poslato: 25 Dec 2011 11:49 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!

Pridružio se: 03 Apr 2011 19:21
Citiraj:
Fashion park outlet center nalazi se na ulazu u Inđiju, 42 kilometra od Beograda.
Fashion park outlet center nalazi se na udaljenosti od 36 kilometara od Novog Sada.
Супер, све нам је јасно. :frost:

Citiraj:
KONTACT
:lol:

Vrh 

Post Poslato: 25 Dec 2011 12:14 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 17:52
Pa vidi, neka se otvara bilo sta ako ce biti zaposleno 1000 ljudi. I to je premija u Srbiji.

Da, :D :lol: mogli bi da porade malo na pismenosti web developera u Srbiji...srpskog i engleskog.

http://www.youtube.com/watch?v=L50OZSeDXeA
http://www.roberthjackson.org
http://www.yale.edu/lawweb/avalon/avalon.htm

Vrh 

Post Poslato: 02 Jan 2012 18:36 
Novi Kolač
Novi Kolač
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2007 21:20
RicMan je napisao:
Jeeee, nećemo morati da idemo u grad da gledamo namontirane Cice u Ušću i Delta ŠITiju, već eto, tu je sve na 10km. :D

Gledaces namontirane Indjincanke :roll2:

Vrh 

Post Poslato: 31 Jan 2012 10:31 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php ... _id=578331

Vrh 

Post Poslato: 07 Feb 2012 14:23 
Forumdžija u Razvoju!
Forumdžija u Razvoju!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Apr 2009 00:20
deki_88 je napisao:
To bi trebalo da se gradi na ulazu u Nove Banovce na prostoru Log centra preko puta Volva, investitor je Austrijan group, nasi iz opstine im ne daju dozvolu, i te peripteje sa opstinskom skupstinom traju vec vise od god.dana, al'se i vesto kriju od javnosti.
Price su razne, da Stara Pazova ne zeli da izda dozvolu jer je to u Novim Banovcima, da ce centar prebaciti negde kod Kastela (i to je ok, samo neka radovi krenu vise).
Mozda Jesic lobira da se to ne sagradi, jer niko normalan nece ici do Indjije, bar sto se tice ovog dela od Stare Pazove pa do Preseva..., mozda su se investitori u Indjiji uplasili, pa sada bombarduju medije, jer ce ih sejebati ovaj nas outlet.

Roses outlet ce se graditi na prostoru predvidjenom za outlet centar u okviru prostorne celine 11 u k.o. Novi Banovci. Investitor nije Austrijan group, vec Ayemaxx iz Austrije.
A ovaj boldovani deo nije primeren, jer neko ko ne poseduje dokaze i cinjenice ne bi smeo da pise ovakve stvari na osnovu pretpostavki. Pregovori oko izgradnje su obavljeni u vise navrata, stvoren je planski osnov usvajanjem PDR Prostorne celine 11, tako da tek sada moze da se razmislja o dozvoli, nema tu sta ko da ne dozvoljava. Ljudi, manite se teorija zavera!
Sustina je, gradice se outlet, ljudi su veoma ozbiljni i bice to outlet za ponos citave Srbije, ne samo nase opstine! Pozdrav

Vrh 

Post Poslato: 07 Feb 2012 14:45 
Forumdžija u Razvoju!
Forumdžija u Razvoju!

Pridružio se: 27 Okt 2011 18:04
Uredu.
A dali jetacno da na toj prostornoj celini 11 postoji problem oko neotkupljene zemlje od pjedinih vlasnika?

Vrh 

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 63 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća

Index boarda » Opstina Stara Pazova, u njoj, oko nje... » Društvo