Registruj se    Prijavite se    Forum    Pretraga    FAQ

Index boarda » Opstina Stara Pazova, u njoj, oko nje... » Društvo

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 171 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Sta uciniti po pitanju prevoza i laste???
 Post Poslato: 30 Sep 2009 00:57 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!

Pridružio se: 30 Sep 2009 00:40
Dokle cemo vise trpeti lastu, i da li ce konacno N.Pazova i Banovci dobiti gradski ? ? ? Dobro je poznato da stanovnistvo ova dva naselja najvise gravitira ka gradu, da li cemo jos jednu zimu provesti smrzavajuci se pored Dunava na Zemunskom Keju................

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 30 Sep 2009 01:00 
WitchKing
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 00:10
Šta je konkretno po tebi problem?

Dr. Martin Luther King Jr.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 30 Sep 2009 01:07 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!

Problem:
1. Last, lasta i samo lasta
2. Autobusi su ocajni, kondukteri nepristojni
3. Markica mi kosta 2000 din.do Zemuna, i to samo zato sto zivim na ulazu u Nove Banovce, a onaj iz Maladenovca placa 2100 din. i vazi mu u Gsp-u a udaljen je od grada 50 km.
4. Prevoz je katastrofa, pogotovo u vecernjim casovima a da ne govorim o vikendu
itd., vecina ce se pronaci u ovome

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 30 Sep 2009 03:21 
Ugledna Forumska Persona!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jul 2007 12:34
Vala, i inache vechernji prevoz iz Stare za Novu Pazovu je ochaj. Skoro sam platio kartu od Stare do Nove 120 dinara a autobus ne mozhe biti gori krsh. Chuje se, smrdi, iscepan, ma ochaj zhivi.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 30 Sep 2009 17:36 

Ma garant! Jeli istina ovo što Milly-02 govori? Ne mogu verovati da je bus karta od N do S Pazove 120din, za 7 kilometara? Što bi narod rekao- bez sloge medju ljudima se ne napreduje. Dakle sloga medju ljudima, pa u bojkot prevoznika sa lopovskim cenama! (Moram se ograditi- naime ovaj post sam napisao na temelju onog što ovde proèitah, jer nisam upoznat detaljno stanjem prometa u pazovaèkoj opæini).

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 30 Sep 2009 18:53 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jan 2007 16:43
Ovakvo stanje koje opisujete u Lasti je zadnjih 30 godina,koliko ja pamtim! Izgleda da nema nade!

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 01 Okt 2009 00:19 
Forumdžija u Razvoju!
Forumdžija u Razvoju!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Apr 2009 00:20
Milly je u pravu, i ja sam par puta platio od Nove do Stare oko stotke pa i vise, ali sam platio i od Batajnice do Stare Pazove 100din!!! Takodje sam platio i 50din od rampe u Staroj Pazovi do centra Stare Pazove!!! Svega ima!

A Deki sto se tvog problema tice, razmisli malo bolje! Ti se nalazis u Vojvodini, u opstini Stara Pazova, a Mladenovac je sastavni deo administrativnog podrucja Grada Beograda! Koliko god da je udaljen, on je gradska opstina koja umnogome zavisi od Beograda! ;)

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 01 Okt 2009 00:47 
Avlijaner
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jan 2007 21:29
O ovoj temi je veæ voðena diskusija... Na žalost nije donela nikakve pozitivne promene kao i velika veæina drugih...

http://www.pazovacafe.com/Trn-u-oku/Privilegija-zvana-voznja-autobusom.html

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 01 Okt 2009 08:34 
Super Moderator
Super Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Maj 2008 16:39
ja opet rizikujem da budem antiprotivan, ali putnik sam veæ 12 godina (pod putnik mislim da veæ 12 godina skoro svakodnevno putujem autobusom u neku obrazovnu ustanovu/posao) i sa eadošæu mogu da kažem da sam prilièno iznenaðen kvalitetom putovanja u odnosu na raniji period.. Lasta je malo skuplja od Feniksa i Beèej prevoza, ali je u pitanju 10 dinara (za bilo koju relaciju). Autobusi su uglavnom ok, i kondukteri više nisu pijani :lol: . Naravno, to je daleko od neke normalne slike, ali je bar dostojanstvenije nego pre samo 4-5 godina. Poenta je da se menja na bolje.. Recimo, u utorak sam se vraæao oko 14h (znaèi, neka vrsta saobraæajnog špica) iz Bg-a sa Lastine stanice, i bio sam u busu, indjijskom, u kome je važila markica, a u kome je bio pušten film, i klima skroz lepo radila.. Da, nije tako uvek, ali dešava se.. A problemi opisani u temi navedenoj u predhodnom postu se više ne dešavaju, tj. muzika više nije agresivno šabaèka, niti pojaèana mnogo..

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 27 Dec 2009 21:03 
Novi Kolač
Novi Kolač

Pridružio se: 27 Dec 2009 20:50
решење превоза је повратак градског саобраћаја београд у пазову,то што нисмо општина београд нема везе са животом,па ми смо већ имали тај превоз у употреби а и беовоз саобраћа до инђије тако да не видим проблем осим што се гура пропало и скупо предузеће ласта.То што кондуктери нису пијани и што што пуштају филмове нека покажу на тржишту а не на силу да нас терају двадесет година да користимо њихове услуге.Надам се да ће неко најзад ово питање озбиљно покренути

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 08 Jan 2010 18:39 
Novi Kolač
Novi Kolač
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jul 2009 21:57
Ne znam da li znate da je po novom "ocajnom" redu voznje zeleznice, izbacen voz u 07.00h tj beovoz koji su koristili svi djaci koji idu u bg u skolu kaoi i vecina radnika koji rade od 8 , pola 9.
Nek mi neko kaze da to nije dogovor sa lastom....

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 08 Jan 2010 20:58 
Novi Kolač
Novi Kolač

Pridružio se: 23 Jul 2007 23:36
sharqeee je napisao:
Ne znam da li znate da je po novom "ocajnom" redu voznje zeleznice, izbacen voz u 07.00h tj beovoz koji su koristili svi djaci koji idu u bg u skolu kaoi i vecina radnika koji rade od 8 , pola 9.
Nek mi neko kaze da to nije dogovor sa lastom....

Nije dogovor sa Lastom, jer su garniture Beovoza otisle na remont, pa je smanjen broj polazaka na svim linijama...
Bicu zadovoljan ako i ovako ostane, jer se prica da ce se ukinuti beovoz do N. Pazove (stare i indjije), jer je to gradska zeleznica (beogradska)

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 09 Jan 2010 00:51 

...pozvati taxi!

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 09 Jan 2010 02:23 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!

Ovo je strasno sta nam rade, i to niko se ne oglasava. Zasto je lasta podigla cene, kada gorivo nije poskupelao, zasto mora da bude sponzor svakoj manifestaciji i onda sve lomi preko nase kicme.

Cenovnik: -Banovci - Zemun 140 din.
-Banovci -Batajnica 100 din.(van svake pameti, za tri km.placam toliko)
-Surduk - Zemun 250 din.(zivis u nedodjiji i jos platis 500 din dok odes i vratis se iz grada, jadni ti ljudi, pa oni sto idu za Cacak prevezu se za iste pare)

Ko zna koliko ce podici markice od narednog meseca, hahahahaha a u novinama pise u Frankfurtu ljudi se voze za 40 evra po citavoj regiji itd..
Srecom pa imamo privatni koji je 70 do Batajnice i 100 do grada.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 09 Jan 2010 15:04 
Moderator
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2007 18:05
Stara Pazova - Indjija
Taxi = 600 din
Lasta Srem = 100 din
Lasta Eurolines = ~150 (možda grešim)

Nije normalno...

Say something once, why say it again?

Vrh 

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 171 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Sledeća

Index boarda » Opstina Stara Pazova, u njoj, oko nje... » Društvo