Registruj se    Prijavite se    Forum    Pretraga    FAQ

Index boarda » Opstina Stara Pazova, u njoj, oko nje... » Društvo

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 462 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 27, 28, 29, 30, 31
Autoru Poruka
 Tema posta:
 Post Poslato: 08 Jan 2008 20:05 
WitchKing
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 00:10
Online je napisao:
hej a meni da odgovoris???

Ne znam brate, a ne verujem ni da se ona taèno seæa dana kada je to bilo. Mada, uopšte nije iskljuèeno da se to desilo.

Dr. Martin Luther King Jr.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 09 Jan 2008 13:00 
Forumdžija u Razvoju!
Forumdžija u Razvoju!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jun 2007 03:00
RicMan je napisao:
RaVeR je napisao:
1. Mi ? Koji mi ?

Ti, Gray i ko god misli da se devojka od 22, 23 godine smislila ceo niz dogaðaja, samo zato što se uplašila u situaciji u kojoj bi se bilo ko od nas uplašio, manje ili više, devojka naravno više (taènije, taj deo ni meni nije jasan: šta je to ona istripovala tj mogla da istripuje, šta veæ...)

- ja ne nisam pomenuo da je devojka izmislila dogadjaj, ali samo govorim da " taj kombi " nije sigurno bubregar...

RicMan je napisao:
2. Moglo je da bude svashta, jer da je taj kombi koji je navodno prtatio " bubregar " ili bilo ko ko radi sa belim robljem ili sl. , pa mislish da bi ona sada bila kuci ??? Sta mislish da je snimao za neki dr. put .... da , to sigurno...

Kako znaš da su tako profesionalni? Šta, treba pola sekunde da (npr) neko iskoèi iz kombija, koji prolazi 25cm od devojke, i da je uzme, i stavi u kombi, èuveni beli kombi, nadaleko poznat od koga svi beže kao ðavo od krsta? Jel nije moguæe da ona poène da trèi, da vrišti, izaðu komšije, bilo ko, i da se napad osujeti?

- Kako znam da su profesionalci, pa nemam pojma...Razmisljam samo logikom, a sada cu ti reci i kako : " Jel znas ti da izvadis bubreg iz tela ?? Jel znas nekoga ko bi kupio bubreg ?? To se ne nalazi u Halo oglasima ili ostalim , pod rubrikom : " Hocu da kupim/prodam bubreg ! ". Ja nemam pojma...Tako da malo kada razmislish taj koji vadi bubrege " mora biti profesionalac u svom poslu " . Ne moze automehanicar ili vodoinstalater da vadi bubreg, niti ja koji nemam veze sa medicinom...U takvom poslu prvo moras da znas da to radis , onda da imash ljude na trzistu, pa tek onda da krenes da radish sa time...
Pomenuo si da li je moguce da pocne da vrsti i trci - naravno da je moguce...sto nije tvoja drugarica vristala i trcala kada je kombi isao pored nje ?

RicMan je napisao:
3. Bezimo od necega sto nije bilo ?[/color]??Kako je to moguce ... ???

Moguæe je da bežiš od neèega što se de facto desilo, ako ne sagledavaš realno navedene èinjenice, i pre æeš da pomisliš da je neko sve smislio iako je bilo kako je reèeno.

Ali neæu nikome ništa da guram u glavu, naprotiv... Ovaj sluèaj je zanimljiv jer se situacija odvijala u skladu sa njenim postupcima. Skrenuli na pijacu za njom, otišli kad i ona (šta su mogli za minut da urade na pijaci?), da bi na kraju išli paralelno sa njom, i snimali je. Naravno, ni to možda ne znaèi ništa. A možda znaèi, ko æe ga znati.

Valjda je poenta da ne èekate da se neko blizak vama opako istraumira da bi odpratili devojku kuæi, ili da bi devojke bile eventualno malo opreznije u tim uslovima.

- To sa bubrezima se desavalo jako davno u Beogradu i okolini ...taj sluchaj mislim i da sam naveo negde u postovima pre ovih ali pre koji mesec kada se odvijala pricha..Svake godine su ljudi na leto pricali kako se pojavljuje " beli ( paproshle/ ove godine je bio kombi , pre koju je bio beli pikap , pa secam se pre 7 god. je bio beli golf . . . ) . Ne kazem da ne treba biti oprezan ( pogotovo zenski rod, jer su slabije od miushkaraca ) ali ne treba dizati paniku , pogotovo za nesto sto se ne deshava... ;)

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 09 Jan 2008 16:53 
WitchKing
Korisnikov avatar

RaVeR je napisao:
Kako znam da su profesionalci, pa nemam pojma...Razmisljam samo logikom, a sada cu ti reci i kako : " Jel znas ti da izvadis bubreg iz tela ?? Jel znas nekoga ko bi kupio bubreg ?? To se ne nalazi u Halo oglasima ili ostalim , pod rubrikom : " Hocu da kupim/prodam bubreg ! ". Ja nemam pojma...Tako da malo kada razmislish taj koji vadi bubrege " mora biti profesionalac u svom poslu " . Ne moze automehanicar ili vodoinstalater da vadi bubreg, niti ja koji nemam veze sa medicinom...U takvom poslu prvo moras da znas da to radis , onda da imash ljude na trzistu, pa tek onda da krenes da radish sa time...
Pomenuo si da li je moguce da pocne da vrsti i trci - naravno da je moguce...sto nije tvoja drugarica vristala i trcala kada je kombi isao pored nje ?

Mislio sam kako znaš da su profesionalci, u smislu da æe da sa 100% uhvate svakoga na koga se nameraèe pošto si rekao "oni da su hteli da je uhvate uhvatili bi je". Veæ sam rekao, manite se bubrega, bubrezi uopšte nisu tema.

Nebitno više, navedoh sluèaj, neka tumaèi svako kako želi...

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 09 Jan 2008 18:17 
Forumdžija u Razvoju!
Forumdžija u Razvoju!
Korisnikov avatar

Pa nisam ni ja siguran, ali nikada ne mogu biti ja niti bilo ko siguran 100 % ... ali da su oni ishli pored nje 5 min. ili koliko si vec naveo...pa sigurno bi pokushali vec nesto da su hteli...

A primetio sam da dosta napise rech " ne bitno je... " kada otprilike ne znaju sta vise da napisu...Pa ako je ne bitno, sto onda pishete to sto ste vec napisali, ako ne umete da branite to tj. da uprostite ako Vam neko kaze da mu nije jasno...i taj sluchaj kako si napisao ispada da su hteli da joj vade bubreg... :dry: :roll:

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 10 Jan 2008 01:17 
Iskusni Forumdžija!
Iskusni Forumdžija!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2007 00:04
da moja komsinica

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 10 Jan 2008 02:14 
WitchKing
Korisnikov avatar

RaVeR je napisao:
A primetio sam da dosta napise rech " ne bitno je... " kada otprilike ne znaju sta vise da napisu...Pa ako je ne bitno, sto onda pishete to sto ste vec napisali, ako ne umete da branite to tj. da uprostite ako Vam neko kaze da mu nije jasno...i taj sluchaj kako si napisao ispada da su hteli da joj vade bubreg... :dry: :roll: [/color]

Nebitno je, pošto oèigledno nema smisla da jedan drugo ubeðujemo u to što govorimo. Ne mora svaki put da doðe do kompromisa. Ja mogu da ponavljam do sutra šta se desilo, a ti æeš da naðeš 325 razloga da to nije ništa ozbiljno veæ je neko tražio æerku koja je pobegla od kuæe, i šta sve ne.

Vi'š, kad dotle doðe konverzacija, tj diskusija onda je treba prekinuti, jer od tada pa na dalje gubi svaki smisao.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 10 Jan 2008 02:48 
Novi Kolač
Novi Kolač
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jan 2008 02:32
pa ako se ista desava kako to da milicija ne reaguje jer cim neko nesto pocne carsija prica sve se uzburka ,a i malo mi cudno na moje pitanje sto se ne okrenu nadleznima niko da prozbori ni rec,sto ta devojka nije prijavila slucaj koja se uplasila i navodno bila udaljena od njih kako sam razumela iz nekih vasih navoda nekoliko centimetara,pa mogla ih je videti zapisati registraciju ......

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 10 Jan 2008 21:21 
WitchKing
Korisnikov avatar

Online je napisao:
e da i sad sam se setio ovo sto sam ja pricao je bilo u subotu oko pola dvanest nocu ...

Sluèaj se desio desetak dana pre nove godine, nedelja, 21h. Dakle, to mu doðe 21. decembar, ako kalendar ne laže.

Biæe da nisu ti na koje ti misliš.

Vrh 

Tema posta: Re: Da li je neko chuo o nestalim Licima u Staroj i Novoj Pa
 Post Poslato: 08 Maj 2011 15:08 
Forumdžija u Razvoju!
Forumdžija u Razvoju!
Korisnikov avatar

Nisam dugo posecivao forum, pa rekoh da vidim neku dobru informaciju koliko ima nestalih ljudi od 2008 jer od tad nisam postovao u ovoj temi , pa nisam upucen kolika je cena bubrega na trzistu... ? :clap:

Vrh 

Post Poslato: 09 Nov 2011 19:50 
Forumdžija u Razvoju!
Forumdžija u Razvoju!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2007 18:56
Gle ovog papka sto se lozi :D :P

Vrh 

Post Poslato: 10 Nov 2011 00:35 
WitchKing
Korisnikov avatar

RaVeR je napisao:
Nisam dugo posecivao forum, pa rekoh da vidim neku dobru informaciju koliko ima nestalih ljudi od 2008 jer od tad nisam postovao u ovoj temi , pa nisam upucen kolika je cena bubrega na trzistu... ? :clap:

200 dindži, pojeftinilo od kada je sranje na Kosovu...

Vrh 

Post Poslato: 04 Dec 2011 00:01 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!

Pridružio se: 03 Apr 2011 19:21
Јој, ко вади тему из нафталина. Таман сам за страх био заборавио кад ево га опет. :unsure:

Vrh 

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 462 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 27, 28, 29, 30, 31

Index boarda » Opstina Stara Pazova, u njoj, oko nje... » Društvo