Registruj se    Prijavite se    Forum    Pretraga    FAQ

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 71 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
 Post Poslato: 27 Jun 2010 10:51 
Forumdžija u Razvoju!
Forumdžija u Razvoju!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008 23:30
A bash sam htela na Vlatka...kako taj chovek svira! :)

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 27 Jun 2010 17:18 
Novi Kolač
Novi Kolač
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Maj 2009 17:47
Komsije to rade bolje ;)

Slika

Vise na http://www.kcindjija.com/code/navigate. ... idvest=186

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 27 Jun 2010 17:58 
Forumdžija u Razvoju!
Forumdžija u Razvoju!

Pridružio se: 10 Avg 2009 14:50
antigona je napisao:

Ne bih bas rekao da rade bolje. Ovog puta ih je Pazova nadmasila barem za dve duzine. A sto se tice pozorista, zasto nije uvrsteno, pa realno kakva je poseta ove godine bila na amaterskim pretstavama, skoro pa nikakva. Dakle nema potrebe da se tu nesto pros... u tom smeru.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 27 Jun 2010 19:07 
WitchKing
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 00:10
Po èemu ih je Pazova nadmašila? Mi puštamo popularno, oni kvalitetno, pa ko šta voli...

Dr. Martin Luther King Jr.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 27 Jun 2010 19:20 
Iskusni Forumdžija!
Iskusni Forumdžija!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2007 00:44
Samo.. da se naš KC (pozorište) sredi onako kako su to Indðinèani uradili... i enterijerom i tehnièim uslovima... mislim da bi to bio pravi potez... imati i kulturno leto i zimu... i umerena proleæa i jeseni.. msm.. sve je do godišnjeg doba...

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 27 Jun 2010 20:58 
Forumdžija u Razvoju!
Forumdžija u Razvoju!

Po cemu je ono njihovo kvalitetnije????

Citiraj:
Samo.. da se naš KC (pozorište) sredi onako kako su to Indðinèani uradili... i enterijerom i tehnièim uslovima... mislim da bi to bio pravi potez... imati i kulturno leto i zimu... i umerena proleæa i jeseni.. msm.. sve je do godišnjeg doba...

Za koga da sredjujes???? Samo mi to reci. Lako je nsto opremiti ako ces imati publiku. Mi zaista godisnje u sali imamo poveci broj kulturnih desavanja, de Indjija moze samo da nam pozavidi, ali mi imamo drugi problem, sto mi Pazovcani za to nismo zainteresovani. I ne vidim po cemu je ono njihovo daleko bolje od naseg??? A kolko vidim ovde ste svi samo sposobni da pljujete po Pazovi, ali niko od vas nije ni pomislio da pospesi nesto u Pazovi. Drugim recima od komarca ne vidite magarca.
A program za kulturno leto je u Pazovi daleko bolji nego u Indjiji. Jer odradjen je tako da se vecina ljudi provede, da se trg napuni. Bilo je pre i pretstava na trgu i lokalnih bendova i mali milion kulturnih manifestacija, a sve te manifestacije su imale uzasnu posetu, tj samo prolaznici koji su na par minuta zastali. Za takve stvari i ne treba bacati pare i vreme. Treba raditi konkretno, kao sto je sad i uradjeno. Mozda su moghli da dodaju neke lokalne bendove kao predgrupe ili neke niskobudzetnije za one koji vole tvrdji ili neki nazovimo kvalitetniji zvuk, ali pretstave nikako, jer pretstave na otvorenom nemaju taj efekat kao u zatvorenom prostoru, previse je bucno okolo i covek ne moze da se udubi u sustinu desavanja na sceni, koja je daleko tisa nego npr neki rock koncert.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 28 Jun 2010 16:58 
Iskusni Forumdžija!
Iskusni Forumdžija!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2007 00:44
Citiraj:
Po cemu je ono njihovo kvalitetnije????

Citat:

Za koga da sredjujes???? Samo mi to reci. Lako je nsto opremiti ako ces imati publiku. Mi zaista godisnje u sali imamo poveci broj kulturnih desavanja, de Indjija moze samo da nam pozavidi, ali mi imamo drugi problem, sto mi Pazovcani za to nismo zainteresovani.

Kvalitetnije je po ugoðaju koji èovek ima u toj sali (sjedalima za dupište), kvalitetnije po zvuku i slici koji se reprodukuje u toku filma, kvalitetnije je po programu kada se daju filmovi koji idu paralelno sa filmovima koji se daju na FEST-u, po èestim kratkim filmskim tematskim nedeljama, po koncertima koji se održavaju u sklopu džez festivala, paralelno sa Beogradom.. po kafiæu u kojem radi jedna zgodna maèka.. i po mnogo èemu još.
To sve +amaterska smotra (festival pozorišta)+Kemal Monteno+Legende.. onda bi se moglo reæi da Inðija ima na èemu da nam pozavidi...

P.S. Jes' ti uopšte bio u toj sali???
I veruj mi da sam u prilici da mogu da doprinesem poboljšanju kulturne ponude i infrastrukture u Staroj Pazovi, verovatno bi to uradio.. ovako mogu samo kao publika da iznesem svoje mišljenje o izboru i ponudi.

Jbt.. nisam ni video da su nam žðipili Vlatka Stefanovskog! Ništa Vlatko... doæi æemo.. kad neæe breg Muhamedu...

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 28 Jun 2010 17:47 
Iskusni Forumdžija!
Iskusni Forumdžija!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Jan 2010 17:55
indjija je lepo potegla onaj scena fest... ima shtoshta zanimljivo... ovo nashe je djubre nehigijena...
krsh!

Oder eiskalt die Nacht.
Bestaubt sind die Gesichter,
Doch froh ist unser Sinn,
Ist unser Sinn

Schwarz - Weiß - Rot

Est autem fides credere quod nondum vides; cuius fidei merces est videre quod credis !

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 28 Jun 2010 20:23 
Ugledna Forumska Persona!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Apr 2006 11:49
pazovachko gerontoloshko leto

http://www.myspace.com/lowpezmusic
http://www.last.fm/music/Lowpez

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 28 Jun 2010 20:54 
Super Moderator
Super Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Apr 2007 19:15
lowpez je napisao:
pazovachko gerontoloshko leto

Ako vec nisu zvali nijedan band s manjim stazom od 30 godina,zasto su preskocili Stonse?
Program je uzasan kao i svake godine....

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 29 Jun 2010 01:46 
Forumdžija u Razvoju!
Forumdžija u Razvoju!

Ne vredi ovde nista ni objasnjavati. Jednostavno pozdravljam vas sve i nemam nameru da se sa sitnim dusama prepirem uopste ovako javno.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 29 Jun 2010 03:29 
WitchKing
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 00:10
Ti se ne prepireš, ti pokušavaš da ljude kojima se ne sviða izbor bendova tj muzike - ubediš da je to ipak super stvar za oštinu, za ljude, za nas, za njih, za šta god.

To je muzika, o ukusima se ne raspravlja, to bi trebalo da znamo svi. Da ti kažem iskreno, tako me svrbi i za Merimu, i za Kikija, i sve koji nastupaju od prvog do poslednjeg na èelu sa Èorbom (hebo ga Koštunica :D). Ali nažalost, cenim da æe trg biti pun za svaki nastup, i to je lepo, nek uživaju ljudi ako veæ to vole. Kažem nažalost - jer je ta muzika aktuelna koliko je trenutno aktuelan i commodore 64.

A u suštini, tim bendovima ne bi dao da mi sviraju ni na zabijaèki.

Dr. Martin Luther King Jr.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 29 Jun 2010 11:05 
Pirate wannabe
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Maj 2006 17:24
Pa dobro sad, zabijaèka je veæ specijalno kulturno okupljanje...

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 29 Jun 2010 13:04 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Apr 2006 11:49
g.Majstor je napisao:
Ne vredi ovde nista ni objasnjavati. Jednostavno pozdravljam vas sve i nemam nameru da se sa sitnim dusama prepirem uopste ovako javno.

ne, hajde molim te mi "objasni" shta je dobro, aktuelno, i kvalitetno,
jer ja sam neznalica osim ako mi ti ne otvorish ochi,
o veliki poznavaoche kulture, muzike, i umetnosti uopshte,
ne dopusti da mi dusha ostane sitna u svom nemanju ukusa

http://www.myspace.com/lowpezmusic
http://www.last.fm/music/Lowpez

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 05 Jul 2010 21:24 
Novi Kolač
Novi Kolač
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Maj 2009 17:47
Moja sitna dusa je zajedno sa ostalim sitnim dusama sinoc uzivala u sjajnom koncertu Vlatka Stefanovskog u Indjiji.
Zao mi golemih dusa koje su propustile odlicnu svirku. Jos jednom :thumbsup: za komsije.

Vrh 

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 71 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća