Registruj se    Prijavite se    Forum    Pretraga    FAQ

Index boarda » Pazova Cafe » Obavestenja, predlozi, kritike, pravila

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 925 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 58, 59, 60, 61, 62  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Moderacija Foruma, pitanja, žalbe, primedbe
 Post Poslato: 04 Avg 2015 08:01 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Avg 2007 00:38
Istina te boli, zato si ga i najurio. Zato što ti je lepo rekao šta si radio i šta radiš na ovom forumu. I dokle si ga doveo.
Isti si kao pičkousti jbt.
Pa da, nađi ribu, dečka, otkud znam, zanimaj se...Iskuliraj malo...
Svaki post ti mešavina Čede i Marčela...
Sjajno...

Vrh 

Post Poslato: 05 Avg 2015 03:13 
WitchKing
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 00:10
Prvo, ne znaš da li ja imam ribu ili nemam, pa je krajnje glupavo da govoriš takve stvari.

Drugo, nije meni ništa rekao, već drugom moderatoru, nisam nikako bio upetljan u taj događaj.

Treće, niko ga nije najurio, dobio je ban koji je već istekao.

Četvrto, 1 ili 2 uvrede su mu oproštene pre te, zamoljen je da prestane i upozoren šta će da bude ako nastavi.

Šta je po tebi trebalo, da pošaljemo bonbonjeru i kitu cveća sa molbom za ljudskim ponašanjem?

Retoričko je, ne moraš da odgovaraš.

Dr. Martin Luther King Jr.

Vrh 

Post Poslato: 05 Avg 2015 07:56 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Prvo. Kada ti meni spominješ decu, ne vidim što ja tebe ne mogu da pitam da li imaš ribu. To je bilo čisto prijateljsko pitanje.

Drugo. Što se ti onda petljaš ako je rekao drugom moderatoru. I taj moderator ima prava da ga banuje kao i ti, pa ako su već njih dvojica krenuli u priču, raspravu, što se mešaš' Al ti to voliš i imaš pik na njega, zato što je lepo objasnio šta si sve radio ovde. Il je bar pokušao, al od tebe ne može ništa da izađe na videlo. Ono što ti ne odgovara. Istina.

Treće. Super. Nadam se da će se vratiti.

Četvrto. A vaše uvrede? Vaše pretnje? Tvog prijatelja moderatora prema meni? Da li si ga banovao? Jesi, naravno...Licemeri.

Neću.

Vrh 

Post Poslato: 09 Avg 2015 22:32 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Okt 2013 11:06
Pozdrav! Mislio sam da ovde više nikad ništa neću napisati, ali... nikad ne reci nikad. Vidim da sam spomenut više puta, pa nisam mogao izdržati. Čisto zbog istine: 1. Ricman i ja smo UVEK imali fer i korektne odnose, čak i kad sam bio "branexer".
2. meni je na ovom forumu bilo dozvoljeno da radim ono što niti jednom forumašu nije niti će ikad biti na ovom ili bilo kojem forumu.
3. zato sam ovaj forum voleo i cenio najviše na svetu celom.
4. ricman i ja smo došli u sukob zbog "rada" tj trolovanja, podjebavanja i provociranja drugih moderatora i pojedinih forumaša koje je on branio, a nije trebao, ni danas mi nije jasno zašto kad je bilo jasno da su oni u krivu, a ne ja. Najbolji primer je bila "Veverica" koja je čak i u topic vicevi upadala forumašima sa njenim čuvenim "nepismen si, to se piše ovako...." i kad se to ponovi više puta i puknem, pošaljem je u pičku materinu (nisam jedini i Bobić Lale i još po neko). Tada umesto da svojoj "saradnici" sugeriše da ne provocira forumaše, on staje u njenu odbranu, briše postove i banuje (doduše retko) i dolazi u sukob sa forumašima bez potrebe. To je samo jedan od mnogih primera. Trebao bih pola dana pisati da ih sve navedem...
5. Ricmanu svaka čast i sve najbolje, pogrešio je samo zato što je podržavao/podržava ljude koje nije trebao.
6. Kao što gore već napisah, nisam bio cvećka, radio sam mnoge gluposti i nedozvoljene radnje po forumu i ja to priznajem. Za razliku od Ricmana koji NIKAD nije napisao jbg pogrešio sam.
7. aj vozdra!

Vrh 

Post Poslato: 09 Avg 2015 23:31 
WitchKing
Korisnikov avatar

garnet je napisao:
Prvo. Kada ti meni spominješ decu, ne vidim što ja tebe ne mogu da pitam da li imaš ribu. To je bilo čisto prijateljsko pitanje.

Lažovu, po stoti put. Nisi ništa pitao, rekao si idi nađi ribu. Dokaz da si lažovčina:

garnet je napisao:
Idi nadji ribu covece.

garnet je napisao:
Što se ti onda petljaš ako je rekao drugom moderatoru. I taj moderator ima prava da ga banuje kao i ti, pa ako su već njih dvojica krenuli u priču, raspravu, što se mešaš' Al ti to voliš i imaš pik na njega, zato što je lepo objasnio šta si sve radio ovde. Il je bar pokušao, al od tebe ne može ništa da izađe na videlo. Ono što ti ne odgovara. Istina.

Samo ja mogu da banujem, tako da sam morao da se umešam. Isto tako kao što sam u par navrata moderatorima sugerisao da su sa nekim stvarima preterali, doduše to se dešavalo dok je forum bio aktivniji. Samo to nikome nikad nije palo na pamet jer sam ja zloća, joj :(

neko iz mase je napisao:
Pozdrav! Mislio sam da ovde više nikad ništa neću napisati, ali... nikad ne reci nikad. Vidim da sam spomenut više puta, pa nisam mogao izdržati. Čisto zbog istine:
1. Ricman i ja smo UVEK imali fer i korektne odnose, čak i kad sam bio "branexer".
2. meni je na ovom forumu bilo dozvoljeno da radim ono što niti jednom forumašu nije niti će ikad biti na ovom ili bilo kojem forumu.
3. zato sam ovaj forum voleo i cenio najviše na svetu celom.
4. ricman i ja smo došli u sukob zbog "rada" tj trolovanja, podjebavanja i provociranja drugih moderatora i pojedinih forumaša koje je on branio, a nije trebao, ni danas mi nije jasno zašto kad je bilo jasno da su oni u krivu, a ne ja. Najbolji primer je bila "Veverica" koja je čak i u topic vicevi upadala forumašima sa njenim čuvenim "nepismen si, to se piše ovako...." i kad se to ponovi više puta i puknem, pošaljem je u pičku materinu (nisam jedini i Bobić Lale i još po neko). Tada umesto da svojoj "saradnici" sugeriše da ne provocira forumaše, on staje u njenu odbranu, briše postove i banuje (doduše retko) i dolazi u sukob sa forumašima bez potrebe. To je samo jedan od mnogih primera. Trebao bih pola dana pisati da ih sve navedem...
5. Ricmanu svaka čast i sve najbolje, pogrešio je samo zato što je podržavao/podržava ljude koje nije trebao.
6. Kao što gore već napisah, nisam bio cvećka, radio sam mnoge gluposti i nedozvoljene radnje po forumu i ja to priznajem. Za razliku od Ricmana koji NIKAD nije napisao jbg pogrešio sam.
7. aj vozdra!

Ovaj bold je dovoljan dokaz neverovatne tolerancije kakvu je moderacija ispoljila od nastanka foruma i to je nešto što sam govorio od samog nastanka foruma i prvih bundžija na ovom topiku... Ako uzmemo da je to istina, a ako čovek koji je uvek imao primedbe na forum - kaže da jeste, onda je jasno da jeste - onda bi čovek pomislio da bi i vi mogli da imate nekad razumevanja za neke stvari koje je radila moderacija, a za koje MISLITE da su loše. Razumete? Dakle, ti priznaš da si praktično najtolerisanije biće na svim forumima ovog sveta, pre i posle vremena, govorio kojekakve psovke, ozbiljne pretnje i koješta (nećemo da se prisećamo, kao što si i sam rekao bilo je SVEGA), i onda je veći problem od togaš to upadne veverica i kaže ej ljudi ne piše se to tako..? Budimo realni...

Btw, Veverica koja je trpela takve uvrede u shoutbox-u od nekih tada "viđenijih" forumaša da je to stvarno bilo žalosno čitati, naravno, samo kao sramotu tih ljudi...

Nije problem da RićMan nikad nije priznao da je u krivu, naprotiv, bilo je takvih momenata i promena odluka moderacije samo što se toga naravno niko ne seća. Problem je što ćete vi i eventualnu grešku protumačiti kao svojevrsnu zaveru protiv vas/partizana/šešelja, ne znam više ni sam koga, dok je u svakom momentu jedina /barem moja/ zvezda vodilja bila da ovo ostane kulturno i FINO mesto za boravak i čitanje u čemu nažalost nismo uspeli jer smo navikli ljude da mogu da rade šta god im jebeno padne na pamet, pa posle kada se malo stisne moderacija, onda ispada šta ovi rade... Naša greška, to je to.

Brane je barem imao tu crtu koju je i sada ispoljio da posle sranja sagleda realno situaciju koliko toliko. U suštini, a verujem da je i on svestan toga, ni na jednom forumu na svetu mu ne bi bilo dozvoljeno da se reaktivira puta koliko ovde, al eto, kao što rekoh mi smo ipak najmekša moderacija na svetu. :( Bilo gde drugde bi bio ubijen na keca za vjek i vjekova. A posle ćemo da pričamo o cenzuri i koječemu...

Edit: morate skontati jednu stvar takođe, tj ti neko iz mase, pošto tvoj nastup 100x više zavređuje konkretan odgovor za razliku od garneta npr: moderacija mora da se drži zajedno - jednostavno MORA. Ako krenemo da svaki čas ispravljamo odluke jedni drugih, možeš da zamisliš samo na šta bi ovaj topik ličio? To bi svako malo dolazilo 100 ljudi da kuak za nešto, obrisao mi ovo,rekao mi ono, editovao mi ono...

Morate shvatiti da neke stvari kada bi se našli sa moderacijske strane nisu tako lake za raditi kako vi to mislite sa strane korisnika. Jako je jebeno izbalansirati sve, da svi budu srećni i zadovoljni, tačnije, to je nemoguće. Al svakako je populi forumski mogao da ima BAREM onoliko razumevanja koliok smo mi imali za vaša sranja, a evo, iz izlaganja čoveka jasno je da smo ga imali DOSTA. Tačnije PREVIŠE.

Vrh 

Post Poslato: 10 Avg 2015 08:00 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Što sam lažov? Nisi mi spominjao decu? Nisi?
Kako si upozorio tog moderatora? Gde? Pred kim? Njemu nasamo kao nemoj više, pusti ga i sl.?
A nisi našao shodno da prokomentarišeš njegov zadnji post? Gde lepo čovek kaže da se ti NIKAD nisi izvinuo kada si pogrešio? Nego odmah serendaš kako tebi nije lako, kako si tolerantan, kako mi moramo da razumemo...

Vrh 

Post Poslato: 10 Avg 2015 14:04 
WitchKing
Korisnikov avatar

garnet je napisao:
Što sam lažov? Nisi mi spominjao decu? Nisi?
Kako si upozorio tog moderatora? Gde? Pred kim? Njemu nasamo kao nemoj više, pusti ga i sl.?
A nisi našao shodno da prokomentarišeš njegov zadnji post? Gde lepo čovek kaže da se ti NIKAD nisi izvinuo kada si pogrešio? Nego odmah serendaš kako tebi nije lako, kako si tolerantan, kako mi moramo da razumemo...

Brate, ti si jednostavno... Ja nemam reči da te opišem.

Prvo kažeš "samo sam te pitao jel imaš devojku", ja ti kažem nisi me pitao i kvotujem te gde piše "idi nađi devojku" što podrazumeva da je nemam, šta li, pa kada nešto kresnem biće sve ok, što je naravno, pristup diskusiji svojstven deci a sve sam sigurniji da je tvoj mozak upravo na tom nivou.

Moderatori imaju svoj deo foruma gde su uvek pričali o svemu, a takođe imamo i privatne poruke.

Ja ne serendam ništa, samo sam potvrdio šta je čovek rekao. Ako je rekao da niko nikad ni na jednom forumu nije bio istolerisan kao on ovde, ja sam se samo složio sa zadovoljstvom jer je on potvrdio nešto što sam ja oduvek govorio. A to ima težinu jer je on kao forumaš imao milion jedan konflikt sa upravom i radio stvarno svakakve loše stvari i stvarno nema nikakav razlog da govori bilo šta moderaciji ili nama u prilog.

I naravno da nam nije lako, ne meni, nego moderaciji, i naravno da je to još teže na lokalnom forumu gde se svi znaju pa onda sve gledaš da istolerišeš ljude koje znaš, ali kao što rekoh, zar nisam priznao da mi to nismo dobro hendlovali i da je to naša krivica? Ne znam šta ti još nije jasno... Imaš priznanje o mojoj krivici crno na belo, popi sok i uživaj.

Vrh 

Post Poslato: 12 Avg 2015 14:58 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Idi nađi ribu. Dok nije kasno. Jedno pišeš, drugo pričaš, treće misliš... I posle ti drugi krivi...

Ako je problem mene opisati, šta bi onda za tebe trebalo reći?

Ono za Čedu i Marčela... Ma kakvi...Trebalo bi dodati još mnogo toga...

Vrh 

Post Poslato: 12 Avg 2015 23:47 
WitchKing
Korisnikov avatar

garnet je napisao:
Idi nađi ribu. Dok nije kasno. Jedno pišeš, drugo pričaš, treće misliš... I posle ti drugi krivi...

Ako je problem mene opisati, šta bi onda za tebe trebalo reći?

Ono za Čedu i Marčela... Ma kakvi...Trebalo bi dodati još mnogo toga...

Hahahaha, ti si bre lud. Dam ti dokaz crno na belo da si lažovčina, kvotujem tvoje postove, i ti meni kažeš jedno pišeš drugo pričaš, treće misliš... To je strašno. Samo me kvotuj gde sam kontradiktoran i nema nikakvih problema, odgovoriću ti.

Vrh 

Post Poslato: 14 Avg 2015 08:34 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Koji bre dokaz? O čemu ti to?
Uhvatiš se ko pijan plota za nešto što si izvukao iz konteksta, a nećeš da odgovoriš konkretno čoveku na pitanje?
I da se javno izvineš ovde destinama članova ovog, nekada odličnog foruma, što si ih vređao, banovao, iz samo tebi nekog poznatog hira...Nekog bolesnog tripa, ja ovo, ja ono...
Ovaj forum si ti i tvoji sledbenici doveli do ovog što je on danas. A to je DVA AKTIVNA ČLANA!!!!
Idi bre čoveče.

Vrh 

Post Poslato: 14 Avg 2015 13:55 
WitchKing
Korisnikov avatar

garnet je napisao:
Koji bre dokaz? O čemu ti to?
Uhvatiš se ko pijan plota za nešto što si izvukao iz konteksta, a nećeš da odgovoriš konkretno čoveku na pitanje?

Kvotovanje tvojih postova od slova do slova je izvlačenje iz konteksta? Razumem ja da ni sam ne znaš šta pričaš, baš zato su tu kvotovi. Dakle, ponoviću ti. Rekao si "samo sam pitao da li imaš devojku", a ja sam ti citiranjem tebe samog dokazao da nisi samo pitao već si konstatovao (ako znaš šta znači ta reč) i savetovao da bi trebao da nađem devojku. ;)

Citiraj:
I da se javno izvineš ovde destinama članova ovog, nekada odličnog foruma, što si ih vređao, banovao, iz samo tebi nekog poznatog hira...Nekog bolesnog tripa, ja ovo, ja ono...

Lažeš opet... Ovde nije banovano više od 10 ljudi u istoriji foruma, ja te evo pozivam da nabrojiš DVA imena, apsolutno bilo koja, osim naravno onih koji su se ponašali van svake pameti, pravili milijardu novih naloga i sl tipa cowboy, pa i branexer, i ona dva idiota koji su srećom u dalekoj istoriji foruma. Izvoli, argumentuj barem jednim dokazom to što pričaš. U stvari, da budem iskren, ne sećam se da je iko ikad osim njih i banovan. A da, banovao sam još jednog koji je dobio piće da bi u shoutboxu vređao mene i moju tadašnju devojku, ali znajući tebe, ti to podržavaš. :frost:

Citiraj:
Ovaj forum si ti i tvoji sledbenici doveli do ovog što je on danas. A to je DVA AKTIVNA ČLANA!!!!
Idi bre čoveče.

Ne, dotle ga je dovelo mnogo toga, ali pre svega takvi kao što si ti kojima je prostačko uličarsko ponašanje, psovanje i vređanje ljudi i moderacije nešto normalno. Svako normalan ne želi sa tobom i takvima kao što si ti dve reči da razmeni što je potpuno razumljivo.

Vrh 

Post Poslato: 15 Avg 2015 16:24 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

A sto me odmah nisi banovao pa zaustavio egzodus sa foruma? Lepo ja kazem, jedno pricas drugo radis.
Krijes se iza drugih ljudi. Vodis se onom cuvenom, hiljadu puta izgovorena laz postaje istina. Sam si sebe ubedio da je moje ponasanje oteralo stotine forumasa. Mora da si mnogo glup ako u to verujes.
Izvini se lepo ljudima, zamoli ih da se vrate.
I na kraju, sta bi sa cuvenom akcijom reaktivacije foruma i vracanja clanova? Isti si ko Vucic, samo laprdas. Radi nesto pametno i korisno za promenu.

Vrh 

Post Poslato: 15 Avg 2015 23:35 
WitchKing
Korisnikov avatar

garnet je napisao:
A sto me odmah nisi banovao pa zaustavio egzodus sa foruma? Lepo ja kazem, jedno pricas drugo radis.

Rekao sam zbog takvih kao što si ti. Ti u suštini ne kršiš pravila, jednostavno si bezobrazan, preko svake mere tvrdoglav, podržavaš sistem vrednosti koji je van svake pameti a podrazumeva totalnu toleranciju na vređanje, psovanje moderatora i sl. Dakle, nema te za šta čovek banovati.

garnet je napisao:
Krijes se iza drugih ljudi.

Ne razumem, objasni mi? Iza koga se krijem?

Citiraj:
Sam si sebe ubedio da je moje ponasanje oteralo stotine forumasa. Mora da si mnogo glup ako u to verujes.

Ti si samo jedan od. Nisam ja sebe ubedio ni u šta, zaboravljaš da ja poznajem gomilu forumaša koji su prestali da doalze i iz prve ruke znam i zašto više ne dolaze.

Vrh 

Post Poslato: 16 Avg 2015 00:21 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!

Pridružio se: 03 Apr 2011 19:21
Људи маните се свађа. Да видимо како да унапредимо форум. Мени се свиђа јер овде има разних информација из круга општине. Само да придобијемо више активних чланова. Поздрав свима.

Vrh 

Post Poslato: 16 Avg 2015 09:18 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Okt 2013 11:06
TomosRider je napisao:
Само да придобијемо више активних чланова.

Kako? Imaš li neku ideju? Daj konkretan predlog. Eto ja sam pozivao sve bivše forumaše koje znam da se svrate i napišu koju reč. Uglavnom sam dobio odgovor da na forumu više nema onoga što njih zanima te da nemaju vremena i interesovanja. Neki su opet rekli da će svratiti, ali nisu, ne znam zašto nisu, nisam ih hteo opet smarati sa forumom. Jedan mi je rekao da svraća, čita, ali da mu se jednostavno neda nešto napisati i tako... Zaista nemam ldeju kako vratiti stare ili dovesti nove forumaše. Eto, ako ti imaš neki predlog ili ideju, ja ću ti pomoći koliko god budem mogao.

Vrh 

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 925 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 58, 59, 60, 61, 62  Sledeća

Index boarda » Pazova Cafe » Obavestenja, predlozi, kritike, pravila