Registruj se    Prijavite se    Forum    Pretraga    FAQ

Index boarda » Pazova Cafe » Obavestenja, predlozi, kritike, pravila

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 925 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Moderacija Foruma, pitanja, žalbe, primedbe
 Post Poslato: 02 Mar 2014 16:23 
WitchKing
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 00:10
Odgovor na tvoje pitanje je da si u pravu, moderator ne bi smeo da preti, postovi su obrisani.

Na stranu što mogu da ga razumem što onako reaguje, to ipak ne znači da je to u redu. Hoću da kažem da nisi ni ti baš cvećka, naprotiv. Al kao što rekoh dole na topiku, ubuduće ćemo neke stvari drugačije rešavati u smislu onoga šta se sme a šta ne u raspravama.

Dr. Martin Luther King Jr.

Vrh 

Post Poslato: 02 Mar 2014 16:46 
Super Moderator
Super Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Apr 2007 19:15
Nije bilo nikakvih pretnji.Pretnja sluzi da nekog zastasis a ja to nisam imao na umu.Ja sam samo garnetovskim recnikom konstatovao sta bi moglo da se desi u najskorijoj buducnosti.Takoreci vesnik proleca..
Elem,mesecima ako ne i godinama ovde prosipas netoleranciju,sovinizam,lose kucno vaspitanje,ekstremizam svake vrste i sve ti se to tolerisalo.Kao i svaki prosecan pametnjakovic koji se dokopao tastature mislis da ti je sve dozvoljeno samo zato sto ujutro prvo sto otvoris bude Kurir i ostalo naci-sovinisticko-ekstremno nacionalisticko stivo s kojim se ti indentifikujes.Vreme je da naucis ono sto tvoji uzori mozda jos nisu a to je odgovornost za javno izrecenu rec,pa makar i preko ovog foruma.Vidis ti bi to mogao spoznati i na neki drugi nacin,mozda nesto i naucis iz toga jer ja stvarno ne mogu da ti nadomestim ono sto su trebali da ti daju roditelji a zove se jednostavno pristojnost.
O kakvom se tipu coveka radi govori i cinjenica da cim neko progovori tvojim prostackim jezikom ti trazis zastitu ovde i pozivas se na neka pravila koja si hiljadu puta prekrsio.Onda se setis da postoje pravila,ako se radi o tebi ,jel?Najobicnija...tja.

Vrh 

Post Poslato: 02 Mar 2014 16:57 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Avg 2007 00:38
RicMan je napisao:
Odgovor na tvoje pitanje je da si u pravu, moderator ne bi smeo da preti, postovi su obrisani.

Na stranu što mogu da ga razumem što onako reaguje, to ipak ne znači da je to u redu. Hoću da kažem da nisi ni ti baš cvećka, naprotiv. Al kao što rekoh dole na topiku, ubuduće ćemo neke stvari drugačije rešavati u smislu onoga šta se sme a šta ne u raspravama.

Hvala na odgovoru. Samo da ta nova pravila važe za sve. Nisam ni ja, ali nisu ni drugi. Ružno ja samo jednu stranu prozivati.

Vrh 

Post Poslato: 02 Mar 2014 17:07 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Howe je napisao:
Nije bilo nikakvih pretnji.Pretnja sluzi da nekog zastasis a ja to nisam imao na umu.Ja sam samo garnetovskim recnikom konstatovao sta bi moglo da se desi u najskorijoj buducnosti.Takoreci vesnik proleca..
Elem,mesecima ako ne i godinama ovde prosipas netoleranciju,sovinizam,lose kucno vaspitanje,ekstremizam svake vrste i sve ti se to tolerisalo.Kao i svaki prosecan pametnjakovic koji se dokopao tastature mislis da ti je sve dozvoljeno samo zato sto ujutro prvo sto otvoris bude Kurir i ostalo naci-sovinisticko-ekstremno nacionalisticko stivo s kojim se ti indentifikujes.Vreme je da naucis ono sto tvoji uzori mozda jos nisu a to je odgovornost za javno izrecenu rec,pa makar i preko ovog foruma.Vidis ti bi to mogao spoznati i na neki drugi nacin,mozda nesto i naucis iz toga jer ja stvarno ne mogu da ti nadomestim ono sto su trebali da ti daju roditelji a zove se jednostavno pristojnost.
O kakvom se tipu coveka radi govori i cinjenica da cim neko progovori tvojim prostackim jezikom ti trazis zastitu ovde i pozivas se na neka pravila koja si hiljadu puta prekrsio.Onda se setis da postoje pravila,ako se radi o tebi ,jel?Najobicnija...tja.

A nisi, izvini onda moja greška. Mada u prvom delu ovog posta ti sam sebe demantuješ. Al nema veze. Kao što kaže moj kum, kad bi se vrabaca plašio, nosio bih praćku. ;)
Vidi ovako. O toleranciji, šovinizmu, ekstremizmu i ostalom evropskom arsenalu stvarno ne bih više trošio reči.
Kućno vaspitanje? Hmmm..Opet krećeš. Da li sam ja tvoje roditelje negde pomenuo?Mislim da nisam.Porodicu uopšte?Nisam.Vidiš, ti meni jesi. Toliko o kućnom vaspitanju.Mešaš babe i žabe.Vidi se ko je koliko kulturan i tolerantan.O politici možemo kako god ti hoćeš.Roditelje i porodicu JA NIKAD NIKOM ne spominjem.Ni u bilo kom kontekstu.Ja tvoje roditelje nisam pomenuo.
Ja čitam sve. I Kurir,Blic,Novosti,Telegraf, Politiku.Tako vidim i čujem obe strane, a ne kao ti, samo jednu i koja meni odgovara. ;)
Ja sam pristojan, samo ti neke stvari nisi razumeo.Izvini ako sam te uvredio, ali sam objasnio već šta sam sa pomenutom frazom mislio.Kako si ti to skapirao, šta da ti kažem.
Ja svoje stavove branim kako umem.Moguće da preteram nekad, ali budem i isprovociran.

Vrh 

Post Poslato: 02 Mar 2014 17:54 
Super Moderator
Super Moderator
Korisnikov avatar

Ma super si decko,samo si zaboravio da sud o svakom daju drugi a ne ogledalo.Elem imam celu vecnost slobodnog vremena a jedan mali deo posveticu moderisanju tvojih postova ovde i to vrlo rigorozno.Nemoj da kazes da te nisam upozorio.Ono sto bi svakom drugom tolerisao -tebi necu jer si sve bonuse potrosio odavno.Prijatan boravak na forumu zeli ti moja malenkost
p.s. pozdravi kuma

Vrh 

Post Poslato: 03 Mar 2014 06:24 
WitchKing
Korisnikov avatar

garnet je napisao:
Ja sam pristojan, samo ti neke stvari nisi razumeo.

Garnet, ti nisi pristojan. Možda ne tumačimo tu reč isto, ali ti nisi pristojan. Neprekdino, praktično godinama učitavaš ljudima osobine, političke afinitete, idolizam, mogu da govorim u svoje ime ako ne u ime bilo koga drugog. Toliko puta sam ti dokazao da nisi u pravu za nešto što mi učitavaš, ali ti umesto da se izviniš i kažeš jbg, mislio sam da je tako, ti nastavljaš u beskonačnost, godinama i godinama, desetinama i desetinama puta. To je tebi možda pristojno, meni nije, meni je to elemtearna nepristojnost i u krajnjem slučaju bezobrazluk, jer ako ja kaže da nije nešto što ti kažeš da jeste, a ti nastavljaš da me optužuješ po tom osnovu, mene to jednostavno čini lažovom, to je ono šti indirekrno činiš, iako toga možda nisi svestan a ja sam uvek svoje stavove ovde iznosio maksimalno iskreno i isto tako bio spreman da zalegnem za njih koliko god treba, jer kakvi god da su, moji su, ali ako nešto nisu nikad bili, to su laži.

Vrhunac tvog forumskog delovanja je kada si mi rekao, bukvalno nešto ovog konteksta: "ne, ti ne misliš tako, ti misliš ovako". To je jednostavno nešto neverovatno i čovek nema druge nego da se pita da li je uopšte moguće da je neko toliko opsednut tim da "bude u pravu" ili verovatno "da ne bude", msm, ne znam, ali to je presedan kakav nikad nigde nisam pročitao niti video, da neko nekome govori šta on zapravo misli. Strašno :D

Što se tiče drugog vida pristojnosti, tvog rečnika i načina na koji pišeš, to je posebna priča. Ja prvi opalim koju psovku tu i tamo, ali to su uglavnom atributi, ti ih koristiš da bi opisivao manjine, da bi ispoljavao svoje fašističko šovinističke stavove, itd, itd, a to su jako primitivne tačnije ekstremno nepristojne stvari, za mene barem, ne znam šta je za tebe.

Poenta je valjda da se zapitaš malo i oko tvog bitisanja ovde. Neću da te lažem, da je malo veća gužva ovde, ti bi bio lansiran u zemlju banana odavno, realno je glupo dolaziti u situaciju te prirode kada nas praktično 5 postuje ovde, gde si ti možda i najaktivniji pa si na osnovu toga malo kreditiran, verovatno i previše.

Ali kao što rekoh, čekamo dečka da nađe vremena da sredi forum, a onda ćemo da sredimo i neke druge stvari, makar ja sam ovde pisao.

Vrh 

Post Poslato: 03 Mar 2014 09:06 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

A da. I molim te mi samo reci KO mi je obrisao postove (koji moderator), važno je za repliku, ništa drugo. Hvala.

Vrh 

Post Poslato: 03 Mar 2014 09:25 
Super Moderator
Super Moderator
Korisnikov avatar

Ja sam ti obrisao par postova,neke zbog off topica neke zbog komentarisanja moderacije.I ovde nema replike,ovo nije topic za prepucavanje

Vrh 

Post Poslato: 03 Mar 2014 12:31 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Od sada pa na dalje i ubuduæe, ovaj topik je JEDINO mesto gde æe se diskutovati o moderaciji foruma, banovima, upozorenjima pred banove i svim ostalim pitanjima sliène tematike, tj ureðenja, i održavanja foruma od strane moderatora i administratora.
Napisao Ricman 7.12.2006 u 00:51

Što si sve obrisao? Koji je razlog, ponovo te pitam.Na kom topicu ako ne na ovom mogu da komentarišem moderaciju?
Prilikom svakog brisanja, trebaš i razlog da daš.

Vrh 

Post Poslato: 04 Mar 2014 08:43 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Zašto je zaključana tema o Ukrajini? Nije loše da je imamo posebno. Ako smo otišli malo u off, to je jedan post, ali i on se nadovezuje na temu.
Molim odgovore.I za ovo gore takođe, ostao sam uskraćen.

Vrh 

Post Poslato: 17 Maj 2014 21:24 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Zašto ne mogu da šaljem postove na temi poplave?

Vrh 

Post Poslato: 20 Maj 2014 11:43 
WitchKing
Korisnikov avatar

Ne znam, šta ti izbacuje? Meni radi.

Vrh 

Post Poslato: 20 Maj 2014 14:48 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Taj dan nisam mogao, tačnije ni na jednoj temi. Izbacivalo je da je trenutno prenos na drugi server ili tako nešto. Sutradan je već bilo ok, zaboravio sam da javim. :D

Vrh 

Post Poslato: 22 Maj 2014 13:56 
WitchKing
Korisnikov avatar

Pa da, prebacivali su sve sajtove.

Vrh 

Post Poslato: 14 Okt 2014 08:02 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Jel vlast uopšte dolazi na ovaj forum? :)
Il ste skroz digli ruke?

Vrh 

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 925 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62  Sledeća

Index boarda » Pazova Cafe » Obavestenja, predlozi, kritike, pravila