Registruj se    Prijavite se    Forum    Pretraga    FAQ

Index boarda » Pazova Cafe » Obavestenja, predlozi, kritike, pravila

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 110 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
 Post Poslato: 12 Feb 2008 18:59 

Da li se meni cini ili je malo zamro forum? Gledao sam ove statisticke podatke (http://extremetracking.com/open?login=pazovac) i sve izgleda uobicajeno, ali to broji samo posete, tj. citanje poruka, ali meni se cini da su forumasi poceli manje da pisu, cini mi se da se skoro uopste ne otvaraju nove teme (osim na funny, a te teme dozive max 5 stranica), a vec postojece su zamrle ili su postale neka vrsta chata 10ak korisnika...

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 12 Feb 2008 20:22 
WitchKing
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 00:10
Po tim podacima koji su naravno istiniti, forum je poseæeniji nego ikad, ali je èinjenica da se ne postuje previše.

Dr. Martin Luther King Jr.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 12 Feb 2008 23:31 
Pirate wannabe
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Maj 2006 17:24
bozapub je napisao:
Da li se meni cini ili je malo zamro forum? Gledao sam ove statisticke podatke (http://extremetracking.com/open?login=pazovac) i sve izgleda uobicajeno, ali to broji samo posete, tj. citanje poruka, ali meni se cini da su forumasi poceli manje da pisu, cini mi se da se skoro uopste ne otvaraju nove teme (osim na funny, a te teme dozive max 5 stranica), a vec postojece su zamrle ili su postale neka vrsta chata 10ak korisnika...

U pravu si potpuno...

Ja isto tako mislim...

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 10 Dec 2009 01:56 
WitchKing
Korisnikov avatar

Koliko god realno mala aktivnost forumaša bila, moram da kažem da u poslednjih 10 dana forum ima u proseku oko 1200 unikatnih poseta, što i kada se odbije bounce rate predstavlja sasvim solidnu cifru.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 10 Dec 2009 02:37 

Realno govoreæi statistika je ok. Kad uzmem glavnu ha stvar pa recimo zalepim oho (supstitucija za rivos) onda ja pouzdano znam da sam bio 10na68 puta na ovom kforumu.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 10 Dec 2009 02:46 
WitchKing
Korisnikov avatar

Rekoh unikatnih poseta. Dakle, 1200 LJUDI, ne 1200 poseta od 150 ljudi. ;)

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 10 Dec 2009 03:01 
Ugledna Forumska Persona!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2006 00:21
To zahvalite Bozi pubu, koji je ovaj forum malo digao iz mrtvih. Nisi ti Maricu ni malo glup, znao si ti koga da izaberes za moderatora.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 10 Dec 2009 03:18 

housecafe je napisao:
To zahvalite Bozi pubu, koji je ovaj forum malo digao iz mrtvih. Nisi ti Maricu ni malo glup, znao si ti koga da izaberes za moderatora.
Što reèe jaran Bubuš 'opozicionar' jesi, ali si ga preæero sad! Kakve veze bilo koji urednik ili forumaš ima veze sa statistikom foruma? Ne može ni jedan pojedinac sam bitno poveæati nit smanjiti vrednost (bilo koje vrste) na forumu. Ne zaboravi da smo ti, ja i bilo ko drugi samo JEDAn od par hiljada èlanova jednakih. A, to što napišeš post-dva više od drugih možeš popišati ako gluposti pišeš.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 10 Dec 2009 12:44 
Korisnikov avatar

Sto se tice gluposti, mozda ih ja napisem ponekad, kao i ti sam. To sam naveo jer tako i jeste. Da moze jedan pojedinac podici nivo posecenosti foruma, MOZE. Kako? Tako sto ce postavljati interesantne teme, koje je Boza pub i postavljao. Sta ce ko na forumu, ako nema sta interesantno procitati ili dopisati na neki post koji se njemu svidja. Sto se tice tebe, ti si jedan od onih koji pisu u shoutboxu, tako da vecina forumasa dodje procita u shoutboxu, nekad i nesto pametno, a ponekad i neku glupost i odu.
Tebe ne vidim kao urednika, mada si inteligentan momak.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 10 Dec 2009 13:47 
WitchKing
Korisnikov avatar

Lale, recimo da si u pravu i da pojedinac može podiæi nivo foruma.

Što onda ne postavljaju "pametne" teme svi èlanovi koji postuju na forumu, koliko god da ih je malo? Jel njima to zabranjeno?

Ne, nego bi svi da neko uradi nešto umesto njih.

Svaki forum koliko god da je olièenje ljudi koji ga vode, isto toliko je olièenje njegovih èlanova. Taènije mnogo više je olièenje forumaša, nego uprave, onoliko koliko je više èlanova od upravo, jer svi imaju ista prava kada je pisanje i otvaranje A ovde su èlanovi totalno u skladu sa Pazovaèkim mentalitetom, tj opštinskim. Pasivni, neaktivni, letargièni, itd.

Nije da ih krivim, to je jednostavno normalno. Tvoje oèekivanjje da ko šta radi - moderatori pokreæu teme je pogrešno u startu. Jer se lako da zakljuæiti da se u tom sluèaju prièa samo o onome o èemu moderatori hoæe da se prièa. A moderatora je 5 u odnosu na X hiljada èlanova. Zakljuèak je jednostavan, to nema nikakvog smisla.

Daleko od toga da modovi ne postavljaju teme, ali nijedan forum na belom svetu ne funkcioniše tako i samo tako.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 10 Dec 2009 13:54 
Avlijaner
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jan 2007 21:29
RicMan je napisao:
A ovde su èlanovi totalno u skladu sa Pazovaèkim mentalitetom, tj opštinskim. Pasivni, neaktivni, letargièni, itd.

Nije da ih krivim, to je jednostavno normalno.

Ok, slažem se sa ovim, ali mi nije jasno zbog èega se ništa ne radi kako bi se pasivni èlanovi motivisali da izaðu iz ilegale... Mentalitet je tu da se menja... :)

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 10 Dec 2009 15:35 
WitchKing
Korisnikov avatar

Naravno da se radi na tome, ali ne može svaki dan da se otvori po 15 novih tema. Pa da svaka 5a privuèe nekoga da napiše post koji obièno nije veæi od reèenice.

Par novih sa vremena na vreme je plan, i bolje je tako nego 10 u dva dana, pa onda ništa. Dakle, kontinuitet.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 10 Dec 2009 15:54 
Korisnikov avatar

Cassius je napisao:
RicMan je napisao:
A ovde su èlanovi totalno u skladu sa Pazovaèkim mentalitetom, tj opštinskim. Pasivni, neaktivni, letargièni, itd.

Ok, slažem se sa ovim, ali mi nije jasno zbog èega se ništa ne radi kako bi se pasivni èlanovi motivisali da izaðu iz ilegale... Mentalitet je tu da se menja... :)
Cas, ti znas koliko ja ljudi poznajem.
Sa puno bivsih clanova sam pricao, svi su rekli da su napustili forum iz razloga neslaganja sa politikom gospodina glavnog Ne misle bukvalno na politiku kao politiku, vac na politiku vodjenja foruma. Znam da forum cine forumasi, ali ako neki forumas i napise nesto, sto se doticnom ne svidja ide Delete ili u najgorem slucaju ban.
Dosta forumasa je na Fejsbuku. I sam sam tamo, mada mi je ovo najdrazi forum.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 10 Dec 2009 16:45 
Avlijaner
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jan 2007 21:29
housecafe je napisao:
Cassius je napisao:
RicMan je napisao:

Cas, ti znas koliko ja ljudi poznajem.
Sa puno bivsih clanova sam pricao, svi su rekli da su napustili forum iz razloga neslaganja sa politikom gospodina glavnog Ne misle bukvalno na politiku kao politiku, vac na politiku vodjenja foruma. Znam da forum cine forumasi, ali ako neki forumas i napise nesto, sto se doticnom ne svidja ide Delete ili u najgorem slucaju ban.
Dosta forumasa je na Fejsbuku. I sam sam tamo, mada mi je ovo najdrazi forum.

Vidiš Lale, ti se ne slažeš sa mnogim stvarima koje se rade na ovom forumu, ja se takoðe ne slažem sa mnogo toga(istina mislim da su u pitanju razlièite stvari kod tebe i kod mene u veæini sluèajeva) ali mi smo obojica još uvek tu... I nismo jedini koji tako èine... Koji umesto da se okrenu i odu kad im nešto zasmeta pokušavaju da promene stvari za koje misle da ne valjaju... I iako je ovde jako teško kritikovati nekoga a ne naleteti na tešku osudu tih ljudi i njihovih poltrona, to ne znaèi da treba prestati sa iskazivanjem svojih misli na naèin koji nije vulgaran jer sve što napišemo èitaju, osim onih kojima takve misli smetaju, i drugi ljudi...

A najlakše je otiæi... Okrenuti se i piskarati na nekom drugom mestu gde i modovi i veæina èlanova misle kao i ti...

Ovo je NAŠ forum... Pazovaèki... I sve što napišemo èinimo kako bi to proèitali naši sugraðani, a ne samo par moderatora sa kojima se možda slažemo, a možda i ne...

----------- Dopuna: 10 Dec 2009 15:45 ---------

I da, još nešto... Ako je nekom dovoljan povod da ode bila svaða sa drugim èlanom, onda meni ne može ni da bude žao što je ta osoba otišla ma koliko mi se u nekom trenutku uèinilo da može da doprinese kvalitetu foruma...

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 10 Dec 2009 19:39 
Forumdžija u Razvoju!
Forumdžija u Razvoju!

Pridružio se: 10 Avg 2009 14:50
Samo cu da se nasmesim ... a moj komentar o svemu da zadrzim za sebe! Ko ima sta da kaze, taj ce reci, pa i ako rizikuje da dobije ban, a ko nema sta da kaze taj ce uvek i da cuti, jer se stidi, sta, ako kaze glupost smejace mu se cela celcata Pazova :))) (i morace da nosi sombrero od crnog luka)

Vrh 

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 110 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Sledeća

Index boarda » Pazova Cafe » Obavestenja, predlozi, kritike, pravila