Registruj se    Prijavite se    Forum    Pretraga    FAQ

Index boarda » Pazova Cafe » Obavestenja, predlozi, kritike, pravila

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: radna akcija + ro
 Post Poslato: 16 Avg 2008 02:37 
Iskusni Forumdžija!
Iskusni Forumdžija!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2007 00:44
Moj predlog da se izgradi bic. staza je èini mi se bio preabiciozan... i ukljuèuje mnogo faktora... na koje teško možemo uticati...
Stoga, mogli bi nešto da uradimo golim rukama, mi sami... ako ima zaiteresovanih da se malo oplevi motikama, staza za trèanje na "Jedinstvu" a posle toga bi mogli da raspalimo roštilj...

Jeste... staza æe se zatraviti ponovo.... nismo mi komunalci, al' èisto zezanja radi? I ROŠTILJA NARAVNO....s lukom :bye:

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 16 Avg 2008 04:38 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2006 16:43
zar nije za taj posao tamo neko placen? mislim odrzavanje terena, svlacionica i tako to?

nisam gadljiva na motiku ali da ne bude da otimamo coveku hleba iz usta :whistle:

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 16 Avg 2008 05:02 
WitchKing
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 00:10
Blshka je napisao:
zar nije za taj posao tamo neko placen? mislim odrzavanje terena, svlacionica i tako to?

nisam gadljiva na motiku ali da ne bude da otimamo coveku hleba iz usta :whistle:

Potpis.

Dajte neke javne površine o kojima niko ne vodi raèuna.

Dr. Martin Luther King Jr.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 16 Avg 2008 08:17 
Ugledna Forumska Persona!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Feb 2007 01:06
Blshka je napisao:

Što da se muèiš.Prijavi komunalnom i to je to..

Moga vrta ljiljan

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 16 Avg 2008 12:33 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Maj 2006 02:05
ma jedinstvo je propalo skroz....
objekat gde su svlachionice je dat na korishtjenje lokalnom biznismenu kao skladishte za materijal... a svlachionice su preselili u onu shupu tamo na drugom kraju terena.... :roll:
i tako dalje i tako dalje....

no svakako bi valjalo odraditi neku akciju negde... ja sam uvek za (:

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 16 Avg 2008 13:59 
Iskusni Forumdžija!
Iskusni Forumdžija!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2007 00:44
Blshka je napisao:

Ako taj èovek tako zaraðuje za 'leba, izgleda da je siromah mnogo gladan jer nije ništa uradio od Marta meseca...
A duckie... to što je privatno... ko ga j... ionako tu stazu koriste samo rekreativci bez ikakve nadoknade bilo kome..

A i nije poenta u tom simboliènom radu, veæ da se skupimo na ROŠTILJU... video sam par puta rukometaše da prave takve akcije, ništa posebno... sede ljudi jedu meso i cirkaju pivo..

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 18 Avg 2008 01:57 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2006 16:43
eh mali crni veseljace, zainteresovanost pazovcana za motikanje i rostiljanje premasuje sva ocekivanja, heh moracemo neke clanove i vilama da teramo posto nece biti tolko mesta na jedinstvu da svi stanu ....
:lol:

elem shalu na stranu, predlog ti je odlican, samo pogresan tajming a mozda i pristup (heheh trebao si prvo da ponudis rostilj i ladno vopi za dzabe pa tek onda sitnim slovima da ispises "mootikanje staze zauzvrat" ) :)

nego bwe sredina augusta je, svi su na odmorima, ili su se vratili sa odmora (u mislima su jos tamo negde na nekoj osuncanoj plazi... a povratak na posao im visi nad glavom), po ovim vrucinama nikom ne pada na pamet da fizikalise na stazi.... cak ni rostilj i ladno vopi tesko da mogu da motivisu... svi su uspavani i mrzovoljni kad im se spomene neki posao... Najbolje vreme za ovakve akcije ti je tamo negde pocetkom proleca... recimo april -maj, tad se ljudi bude iz zimskog sna, i zeljni da se izvuku iz one zimske ljusture imaju elana cak i da fizikalisu u prirodi... mozda dogodine u to doba uspemo da organizujemo ovakvu akciju.... ali sada... tesko da ces naci dobrovoljce za to...
a iskreno bice mi izuzetno drago ako gresim......

p.s. i nemoj opet da shvatis ovaj moj post kao pljuvanje po tvojim pokusajima da nesto organizujes ili kao miniranje teme... ja sam prva za to da se ta staza sredi jer unistih prosle godine zglobove na onoj travuljini i korovu ali ko sto vidis nema zive duse ovde .... i iskreno ni meni se po ovim paklenim vrucinama ne fizikalise i neke druge obaveze me sprecavaju da se pridruzim, a rado bih pomogla .....

a sto se tice onog "siromaha" sto je zaduzen za to, ne znam jel jos uvek isti onaj chikica tamo ali ono "zaradjivanje za hleb" je bilo ironicno receno, jer svako ko je imao prilike da ga sretne ( naravno ako je jos uvek onaj isti lik) zna da je taj covek jedino sto je radio bilo da se zavuce u jednu onu kucicu sa nekom litrom domace rakije, vreba pored prozora ko prolazi, onda izleti napolje i pocne da vice na rekreativce da NE GAZE travu, i da tera ljude sa terena i tome slicno... na mene se jednom izvikao zato sto sam se naslonila na onaj hebeni ivicnjak od terena kako bi napravila par sklekova, u fazonu "nemoj se naslanjati na ivicnjak, odvalices ga" eee jbt ja sam supermen pa cu odvaliti ivicnjak ako se naslonim, ... e zbog tog lika mi se i smucilo da idem vise na jedinstvo... i ako je TAKAV covek zaduzen da tu travuljinu, sladje bi mi bilo da njega neko barem na pola sata "izvuce iz flase" i potera da ocisti tu hebenu travuljinu nego mi da radimo njegov posao za koji je prima platu (ako je to njegov posao)..... a rostiljanje bi svakako moglo da se organizuje i bez cupanje trave....

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 18 Avg 2008 02:19 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Apr 2007 03:22
Ovo je za mene genijalna ideja zato sto se niko ranije ni slicno ovome nije setio :thumbup:

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 18 Avg 2008 10:03 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Sep 2007 09:40
mozhe :)
samo se dogovorite kada i gde i ja dolazim :)

p.s.Supeeeeeeeer predlog :D

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 18 Avg 2008 13:23 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jul 2007 12:34
Slazhem se... Hocu i ja.... Kad god, spreman sam....

Vrh 

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10 Posta ] 

Index boarda » Pazova Cafe » Obavestenja, predlozi, kritike, pravila