Registruj se    Prijavite se    Forum    Pretraga    FAQ

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 23 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Telefonski Kvizovi!
 Post Poslato: 11 Jan 2009 22:26 
The Prvokator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Jan 2007 18:08
Nema televiziskog programa gde se ne emituju. Raznorazne pitalice, uporedi slike, sastavi reè, izbroj trouglove, tamte vamte. Uzimaju pare, na svakave naèine. Prevarama, laznim odgovorima, èekanjem na linijama.

Znam da su pre par godina kviz "kesolivac" završio na sudu jer su iznajmljiljivali više linija na kojima su ostavljali lakoverne ljude da èekaju ukljuèenje celu emisiju, a u program se ukljuèivalo u vr glave 10-15 ljudi.

Pre par dana, na zloglasnoj televiziji Pink, gledao sam takav telefonski kviz. Uglavnom prebacim kanal kad vidim, ali ovde je bilo manje više "zanimljivo" pitanja. Pitanje je glasilo:
Tri devojke voze se autobusom.
Svaka devojka nosi tri korpe.
U svakoj korpi su tri maèke.
Svaka maèka ima tri maèeta.
Na autobuskoj stanici izašle su dve devojke.
Koliko nogu je ostalo u autobusu?

Broj koji sam Ja izraèunao više puta se pojavljivao u odgovorima uèesnikka ali je histerièna plavuša tvrdila da to nije taj broj. Cifra je došla do vrednosti 150 000 dinara i niko nije uspeo da da taèan odgovor.

I na kraju, pošto je isteklo vreme za kviz a niko nije dao taèan odgovor, a javilo se jedno 50-tak ljudi, pametna histerièna plavuša (koja vrti 4 reèenice u krug ceo kviz) reèe taèan ogovor. Odgovor beše 364. Ja i dan danas ne mogu da dobijem to navodno taèno rešenje. Kako god da zbrojim nema šanse, da ubrojim vozaèa i konduktera i da korpe imaju noge ne mogu da dobijem 364 :). Tako da mi se èini da je tu neko nekog prevario.

Inaèe taj kviz ide na pinku i vode je uglavno histeriène voditeljke koje se deru na sav glas : "molim vas pozovite,ja ne mogu da verujem da niko ne zove,sta je vama ljudi,jeste li normalni, 150 hiljaaadaaa dinara..

Evo i primera:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=MTJFoaV6whU[/youtube]

ili ovaj je još bolji.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=8xXOPp-jX_g&feature=related[/youtube]

I sad se ja pitam. Gde je zakon ove zemlje. Šta radi republièka radiodifuzna agencija?

Evo i primera kako se to radi u pravim pravnim zemljama evrope:

http://www.mtsmondo.com/services/tv/tvS ... est=104753

VRH
CAR
ALAL VERA
KRALJ

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 11 Jan 2009 22:50 
Ugledna Forumska Persona!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Apr 2007 03:22
Odvratno, ... pogledajte samo kako ova "kucka" u prvom klipu poshtuje novac, bacajuci ga na pod. Ne preporucujem da gledaju osobe sa slabim zivcima.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 11 Jan 2009 22:56 
Robocop
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2006 08:37
Sto se tih plavusha u autobusu tiche - tu bre ima dosta nogu :) Em tri noge od vozacha, pa ko zna koliko ljudi unutra, pa mozda ima i neki NeDajBoze invalid - tu je odgovor jako zeznuto dobiti :)

Inace meni je vrh gluposti kviz sa Turbo Nedjom - kako ga ja i moja bolja polovina zovemo...

Pogledajte tek tu budalu:

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/_tWq2x4sd6g&hl=it&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/_tWq2x4sd6g&hl=it&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

Covek bi pomislio da ce nesto vremenom da se promeni - ali lopovi, vrachare i ostale baba vange nikad popularnije :evil:

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 11 Jan 2009 23:17 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Apr 2008 23:15
HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAH
GAS GAS NEDJO
koji stepen retardizma ima covek?

kao nekada davno?
Ako lisce sto pada nije dovoljan znak,ako vetar sto zvizdi nije dovoljan znak..Ja cu pokriti lice ovim rukama da mi ne vidis oci kada gledas u mrak!!!

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 11 Jan 2009 23:44 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Maj 2007 16:37
:-? Ne daj Bozhe da je nastavio josh malo da "pumpa" .... Mislim da bi se prepumpao....
lol.....
Kakav rtrd....

(:

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 11 Jan 2009 23:46 
Korisnikov avatar

o maj gad :D

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 12 Jan 2009 00:09 
WitchKing
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 00:10
Kako sam proèitao prvi post, tako sam se setio lika koga je Srga postovao. Nažalost, èesto naletim na njega kada listam kanale pred spavanje, podseæa me na onog zeku iz reklama za duracell baterije. Naviješ ga, i on trèi i kreæe se u raznim pravcima mlatarajuæi rukama kao karatista - antitalenat.

Dr. Martin Luther King Jr.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 12 Jan 2009 02:47 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2007 19:17
Meni samo nije jasno zašto se ove emisije deklarišu kao KVIZOVI.
Ako je lik iz drugog Bigfoot-ovog klipa zaista dobio 100.000 dinara onda ih je dobio na NAGRADNOJ IGRI. Ove emisije su najobiènije nagradne igre i ništa drugo... KVIZ, ej??? :evil:
Ipak su histeriène voditeljke vrh... moraju da kenjaju kako bi podložile atmosferu i podigle tenziju... a u stvari me dovode do stomaènih grèeva i dijareje...
Što se tièe Srginog retardiranog voditelja imao je on i veæe bisere, recimo ovako nešto...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=LMp9bIQrBqI[/youtube]

and I'll kick your bitchy little ass...
You punk...

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 12 Jan 2009 13:35 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Apr 2008 23:15
Chipsi kid :hammer:
Koliki kreten trebas da budes da das ovoj dileji da vodi emisiju?omg

kao nekada davno?
Ako lisce sto pada nije dovoljan znak,ako vetar sto zvizdi nije dovoljan znak..Ja cu pokriti lice ovim rukama da mi ne vidis oci kada gledas u mrak!!!

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 12 Jan 2009 13:56 
Korisnikov avatar

Neznam koliko JOS VECI debil trebas da budes, pa da pozoves ove brojeve sto vidis na ekranu. Toliko.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 12 Jan 2009 15:01 
Novi Kolač
Novi Kolač
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jan 2009 13:07
PENOM je napisao:
Neznam koliko JOS VECI debil trebas da budes, pa da pozoves ove brojeve sto vidis na ekranu. Toliko.

:thumbsup:

Kad ukapirate da pozivi dolaze iz redakcije, gde se smenjuju kamermani, producenti kviza, stilisti i sta ti ja znam ko jos, a vi cekate na vezi ne bi li vas ukljucili u program da zaradite neke parice gde bi pre svega 90% otislo na placanje telefonskog racuna, 10% vama....shvaticete da je taj kviz napravljen da bi vam oduzeli pare, ne da bi vam poklonili....

Zesca glupost....

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 12 Jan 2009 15:08 
Korisnikov avatar

Shopaholic je napisao:
PENOM je napisao:

:thumbsup:

Kad ukapirate da pozivi dolaze iz redakcije, gde se smenjuju kamermani, producenti kviza, stilisti i sta ti ja znam ko jos, a vi cekate na vezi ne bi li vas ukljucili u program da zaradite neke parice gde bi pre svega 90% otislo na placanje telefonskog racuna, 10% vama....shvaticete da je taj kviz napravljen da bi vam oduzeli pare, ne da bi vam poklonili....

Zesca glupost....

Uptavo to, svi gledaju zaradu, da imaju korist od toga, oni se za jedan kviz nakrpe para ko mi kad radimo cele godine, jednom sam zvao neki kviz na pinku, to je bilo pre 2 godine.. Znam samo da sam jedno 7-8 puta okrenuo taj broj, i javio mi se operater "dobili ste potencijalno ucesce u kvizu" A kad mi je stigo telefonski racun... swEEt mamA! :D

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 12 Jan 2009 15:13 
Novi Kolač
Novi Kolač
Korisnikov avatar

Moja pametna majka bila se navukla na neki kviz ne znam tacno koji program je bio, da l` StudioB... Ona je to zvala i zvala, mozda su je samo 2 puta ukljucili, kada je stigao telefonski racun-ravno 9.000 dinara!!!
Navlakusa cista....

Imao je pre onaj kviz Zlatna zica na BK, on je bio super, jer se ono kao prijavis, pa te oni pozovu da te obaveste da si ostvario ucesce i da ce te pozvati da ucestvujes u kvizu.... Dok traje kviz, ti ono pratis, oni te okrenu, odgovoris, za tacan odgovor dobijes pare.... Bas je bilo super....

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 12 Jan 2009 15:16 
Korisnikov avatar

A da, secam se, taj kviz zlatna zica je bio vrlo dobar i poucan, iako nisam igrao, uvek sam ga pratio. Ma, BK je nekad bio zakon, i dan danas se secam svih emisija na toj televiziji. A kad pogledam one histericne kucke na pinku, koje svojim laznim tripovima izvlace pare od naivnih ljudi, dodje mi da odem tamo i da ih izbacim napolje, kao i tog rezisera i producenta koji kroje ovake gluposti!

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 12 Jan 2009 15:20 
Novi Kolač
Novi Kolač
Korisnikov avatar

Ja sam ucestvovala, dobila 2000 dindzi. :D

Najlakse je zaraditi na tudjoj muci.... Oni bas to i rade.... Ne znam samo kolika li je njena plata da onoliko trtlja, i da histerise tamo.....

Vrh 

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 23 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća