Registruj se    Prijavite se    Forum    Pretraga    FAQ

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 194 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Koji mobilni telefon nosite?
 Post Poslato: 09 Nov 2012 20:26 
WitchKing
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 00:10
Ja sam prešao sticajem okolnosti na S3 iako sam pre nepuna 2 meseca pazario S2. Dobio sam ponudu koju nisam mogao da odbijem, nov telefon sa garancijom, taze iz radnje, a kada sam prodao moj doplatio sam tričavih 50e, tj dobio sam ga 100e ispod cene.

Quad core je i iako je S2 radio kao pesma, ovo je još brže, leti stvarno, radi u trenutku. Da budem iskren, lakše mi je i lepše da prešaltam aplikacije po telefonu i iščitam vesti nego po kompu.

Dr. Martin Luther King Jr.

Vrh 

Post Poslato: 25 Jan 2014 16:11 
WitchKing
Korisnikov avatar

LG G2, ubedljivo najbolji best buy trenutno od telefona više klase. 20ak hiljada jeftiniji od S4 npr a osetno bolji, govorim o cenama za isti paket recimo prenesi i surfuj 1000.

Slika

Vrh 

Post Poslato: 25 Jan 2014 21:13 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Avg 2007 00:38
LG je sa ovim novim serijama napravio do jaja posao.L4,L5,L7...Odlični telefoni.

Vrh 

Post Poslato: 25 Jan 2014 22:11 
The Prvokator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Jan 2007 18:08
Šta bolji od S4? Maj daj.....

VRH
CAR
ALAL VERA
KRALJ

Vrh 

Post Poslato: 26 Jan 2014 00:28 
WitchKing
Korisnikov avatar

Reci mi jednu stavku po kojoj je bolji S4?

Vrh 

Post Poslato: 26 Jan 2014 13:34 
The Prvokator
Korisnikov avatar

Ja tebe pitam. Nisam nista loše milsio, ne pali se.
Kao "šta bolji od S4 ?", ma daj kao ne verujem. I onda ti meni odgovoris sto je bolji. Ja ih nisam upoređivao. A i prvi put čujem za taj LG g2.

A planiram za par dana da kupim S4, NOTE3 ili Z1, lomim se. :)
Mislim uzeo bi NOTE3, ali je ogroman.

A sto se mene tiče, S4 je mnogoo lepsi od tog LG, bar po slici. ;)

VRH
CAR
ALAL VERA
KRALJ

Vrh 

Post Poslato: 26 Jan 2014 16:20 
WitchKing
Korisnikov avatar

Nisi mislio ništa loše, samo si napisao "ma daaaj" jedino ti fali ne seri :)

Najbolja baterija ikada, pogotovu sa obzirom na veličinu ekrana (5,2", dakle veći od S4), poznato je da ekrani praktično najviše i troše. Uz prosečno korišćenje ladno dva dana, to je jednostavno fenomen svoje vrste. Po specifikacijama jasno brži procesor, praktično najbrži na tržištu, u praksi to deluje kao da je 5x brži, veruj mi, čačkao oba na više mesta pre kupovine (vip telenor). Izbacili su sve tastere sa strane, ubacili samo dva iza gore dole, i to je super fora, jako je praktično. Otključava se duplim tapom na ekran što je isto jako praktično. Dakle, baterija, procesor dakle brzina rada, šta više? Mnogo ljudi hvali IPS LED ekran, moram da priznam da je meni više odgovarao SUPER AMOLED zbog toplijih boja, ali to je stvar ukusa. Ekran je razvučen preko celog ekrana skoro, pa mnogo lepo deluje a i velik je (što ja volim), a samo je maaalko veći od S3. 13MP kamera koja šije S4 kameru u skoro svim testovima, ali ima malo problema sa autofokusom što će bude sređeno sa kit kat 4.4 update-om. Meni kamera stvarno ne znači toliko, msm dobre su sve na tim high end modelima.

Jedino što može da se meri je Note 3 ali on je već prevelik, da ne govorim koliko skuplji od G2. Ovaj daje skoro sve isto (osim 3GB rama) samo u manjem pakovanju.

Inače, g2 je jako lep, lagan, tanak, elegantan, mnogo lepši uživo nego na slici. Mada mi se sviđa onaj alu deo na s4 što ide okolo. Z1 nisam video live nikad.

Vrh 

Post Poslato: 26 Jan 2014 21:42 
Super Moderator
Super Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Apr 2007 19:15
Nemoj se zanositi da je baterija nesto epohalno bolja od konkurencije:kolega na poslu svaki dan cuci pored mog kompa i puni taj LG pomocu usb kabla.Realno on dosta visi na netu u toku dana (na tom telefonu) i puni ga svaki dan..

Vrh 

Post Poslato: 27 Jan 2014 00:33 
WitchKing
Korisnikov avatar

Sorry ali baterija jeste epohallno bolja. :)

Prvo, vidim po svojoj, a imao sam i S2 pa S3. Drugo, smao pročitaj topik na benču od 270 strana, ako oko nečega postoji koncenzus, to je baterija. A android ti je kao win, ko zna šta ti ortaku sisa bateriju u pozadini. ;) Naravno, uvek sve zavisi od korišćenja. A ja poslednjih par dana ga praktično ne ispuštam iz ruke, mob net, watsapp i sl izgura dan i još pretekne za pola sledećeg. Za ovoliki ekran i ovako moćnu spravicu to jeste fenomen, jbg.

P.S. Preko noći potroši 1%, 2 ako se uspavam. ;)

Vrh 

Post Poslato: 27 Jan 2014 01:13 
Super Moderator
Super Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Apr 2007 19:15
Citiraj:
A android ti je kao win, ko zna šta ti ortaku sisa bateriju u pozadini.

nemam pojma,niti sam citao tih 270 strana :D android ko android sisa li sisa bateriju i tu pomoci nema.Njegov telefon vise nije ni nov ,pa ni baterija - davno je kupio

Vrh 

Post Poslato: 27 Jan 2014 02:00 
WitchKing
Korisnikov avatar

Prvo, možda ne govorimo o istom telefonu. :)

Drugo, u androidu je sve u aplikacijama, imenik, dialer, sve, sve. Na play storu ima SVEGA kao free ali ko zna koje stvari rade u pozadini (kao spyweri i ta sranja kod wina), koliko mu je sinhronizacija uključeno bez potrebe, itd, itd. :)

I nije da nema pomoći, ima. LG G2 :D

Al veruj mi, nije preterivanje :)

Vrh 

Post Poslato: 27 Jan 2014 10:39 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Avg 2007 00:38
http://www.itvesti.info/2014/01/recenzija-lg-g2.html

Vrh 

Post Poslato: 27 Jan 2014 11:00 
The Prvokator
Korisnikov avatar

RicMan je napisao:
Nisi mislio ništa loše, samo si napisao "ma daaaj" jedino ti fali ne seri :)

Najbolja baterija ikada, pogotovu sa obzirom na veličinu ekrana (5,2", dakle veći od S4), poznato je da ekrani praktično najviše i troše. Uz prosečno korišćenje ladno dva dana, to je jednostavno fenomen svoje vrste. Po specifikacijama jasno brži procesor, praktično najbrži na tržištu, u praksi to deluje kao da je 5x brži, veruj mi, čačkao oba na više mesta pre kupovine (vip telenor). Izbacili su sve tastere sa strane, ubacili samo dva iza gore dole, i to je super fora, jako je praktično. Otključava se duplim tapom na ekran što je isto jako praktično. Dakle, baterija, procesor dakle brzina rada, šta više? Mnogo ljudi hvali IPS LED ekran, moram da priznam da je meni više odgovarao SUPER AMOLED zbog toplijih boja, ali to je stvar ukusa. Ekran je razvučen preko celog ekrana skoro, pa mnogo lepo deluje a i velik je (što ja volim), a samo je maaalko veći od S3. 13MP kamera koja šije S4 kameru u skoro svim testovima, ali ima malo problema sa autofokusom što će bude sređeno sa kit kat 4.4 update-om. Meni kamera stvarno ne znači toliko, msm dobre su sve na tim high end modelima.

Jedino što može da se meri je Note 3 ali on je već prevelik, da ne govorim koliko skuplji od G2. Ovaj daje skoro sve isto (osim 3GB rama) samo u manjem pakovanju.

Inače, g2 je jako lep, lagan, tanak, elegantan, mnogo lepši uživo nego na slici. Mada mi se sviđa onaj alu deo na s4 što ide okolo. Z1 nisam video live nikad.

Nisam ti hteo reci "ne seri", ali dobro.

Hvala na detaljnom upoznavanju sa telefonom, uzeću ga u obzir prilikom odabira novog. ;)

VRH
CAR
ALAL VERA
KRALJ

Vrh 

Post Poslato: 27 Jan 2014 15:36 
WitchKing
Korisnikov avatar

Znam da nisi, ali tako ispalo. :)

Vrh 

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 194 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 9, 10, 11, 12, 13