Registruj se    Prijavite se    Forum    Pretraga    FAQ

Index boarda » Tehnicka strana sveta » PC&Konzole&internet

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 166 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: rapidshare.com
 Post Poslato: 19 Apr 2007 17:53 
Forumdžija u Razvoju!
Forumdžija u Razvoju!

Pridružio se: 21 Mar 2007 23:04
Ako Nije Tajna, Ko Od Vas Sta Koristi Za rapidshare.com ... ? ... Mucim Se S Ovim USD-om,Jedva Da Uhvatim Po Neki Link ... :cry:

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 19 Apr 2007 18:04 
WitchKing
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 00:10
Ja i Srgajlo veæ hm, godinu dana ?! koristimo zajedno nalog... Imati premium na rapidu, znaèi imati dostupno brdo i brdo stvari na internetu.. Od kada smo ga uplatili, svlaèim 2, 2 i po giga proseèno na dan, imam stvari za 5 života gledanja pa sada skidam drugima, i džoram za kojekakve usluge...

Tajna masovnosti rapida leži u tome da svaki uploadovani file koji skine free user /ne premium/ donosi uploaderu 1 bod. Sa 10.000 bodova možete da napravite novi Account ili da produžite postojeæi. Mi nismo platili sigurno 5, 6 meseci. :D

Serveri su naravno full brzi i pouzdani, te slatko preporuèujem, naðite nekoga sa pay pallom da vam uplaæuje, podelite jedan premium account sa nekim, potrpajte linkove u Flash Get i uživajte...

Dr. Martin Luther King Jr.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 19 Apr 2007 18:10 
Forumdžija u Razvoju!
Forumdžija u Razvoju!

Pridružio se: 21 Mar 2007 23:04
...Znam Lika Koji Je Uplatio,Pa Su Mu Maznuli Nalog... :busted: ...Nesreca...

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 19 Apr 2007 18:32 
Robocop
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2006 08:37
Desava se cesto da se prodaju hakovani nalozi pa treba biti oprezan od koga se isti kupuju. A da ti neko mazne nalog isto nije retkost jer su se vremenom pojavljivale tolike prevare sa kojekakvim pomocnim rapid programima ili zasticenim linkovima gde su naivni korisnici ostavljali svoj user i pass. Isto tako RS ne garantuje da nece ugasiti nalog ako vidi po IP adresama da ga koristi kurta i murta pa je i ovo cesto razlog gubljenja naloga.

Ja sam ga u startu mrzeo, jer sam iza NATa, i uvek mi prijavljuje da neko drugi vec downloaduje fajl, ali sam se upak isprsio za 300-400din mesecno i od onda sam progledao.

Jedno vreme smo bas angazovano uploadovali fajlove. kacili ih svuda, i posle par uplacivanja (ortak ima PayPal) nas nalog je poceo sam sebe da "dopunjuje".
Trenutno je okaceno vise od 110GB materijala koji drugi korisnici svakodnevno skidaju. Kad je sezona serija, za Prison Break samo u toku meseca mozete da sakupite 10k poena kojim produzujete dalje nalog.

Uglavnom kako sada stvari stoje na nasem nalogu ima sigurno jos besplatnih 5 meseci koriscenja ;)

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 19 Apr 2007 21:19 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Maj 2006 21:38
http://www.premium-zone.com/

pojma nemam dal' je prevara :)

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 19 Apr 2007 22:09 
Robocop
Korisnikov avatar

Ako nekog interesuje - ovaj moj ortak je proverena varijanta. Mesec dana naplacuje 700din, pa kad to podeli dvoje, troje i nije puno za mesec dana ...

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 19 Apr 2007 22:47 
Napredni Forumdžija!
Napredni Forumdžija!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2007 21:42
zanimljivo... ako se naviknem na rapidsshare mozda i uzmem, za sad mi ne traba...

Za sve koji nisu skontali, Empedokle je bio èuveni grèki filosof koji se bavio prirodom i njenim silama.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 19 Apr 2007 23:05 
WitchKing
Korisnikov avatar

SambucusELF je napisao:
zanimljivo... ako se naviknem na rapidsshare mozda i uzmem, za sad mi ne traba...

Ako se navikneš? Pa kad probaš premium, neæeš moæi da se skineš :)

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 20 Apr 2007 00:14 
Robocop
Korisnikov avatar

Mada oni koji imaju ADSL - mogu da koriste foru sa resetom modema.
To isto pali da nastavite da skidate sa RS ;)

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 20 Apr 2007 13:55 
Novi Kolač
Novi Kolač
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2006 10:14
a ako se uplati premium account na rapidshare.com, jer onda vazhi i za rapidshare.de ?

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 20 Apr 2007 14:18 
WitchKing
Korisnikov avatar

buljson2000 je napisao:
a ako se uplati premium account na rapidshare.com, jer onda vazhi i za rapidshare.de ?

Ne...

Tu su iznjakali masu opako... Mogao si da se prebaciš na .com sa .de tj da dobiješ free premium na com-u, ako si imao i na .de, ali ali sam morao da prebacujem tonu uploadovanih fajlova sa de na com jer kad se prebaciš na .com, raèuna ti kao da su to dva odvojena naloga, dakle, moraš da produžuješ oba.

Smradovi.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 20 Apr 2007 14:39 
Robocop
Korisnikov avatar

Mada kako stvari stoje 98% svih linkova je na .COM tako da je .DE ostao samo fore radi.

Uglavnom su svi fajlovi sa .de sajta odavno u vecnim lovistima ;)

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 20 Apr 2007 15:45 
Avlijaner
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jan 2007 21:29
Ja sam pre nekoliko meseci uplatio premium racun prvi put, i ne znam vise ni sam koliko sam diskova od tada narezao...
Mada nije u pocetku bas sve islo tako glatko jer sam se dugo mucio kao free user trazeci nekoga ko moze da otvori racun na pay pall-u za koji jos uvek ne postoji drzava zvana Srbija... Medjutim posle dugog trazenja i trazenja i trazenja... Ispostavilo se da mi je resenje tog problema sve vreme bilo pred nosom, jer jedan moj prijatelj koga godinama poznajem, ali se u tom periodu nismo vidjali, ima kreditnu karticu otvorenu u inostranstvu i samim tim i pay pall racun. Nadam se da ce uskoro i nasa drzava uci na listu pay pall-a i da ce vise ljudi imati pristup rapidsharu i uzivati u pirateriji za male pare i uz veoma mali rizik.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 23 Apr 2007 12:37 
Super Moderator
Super Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Apr 2007 19:15
ovde mozete naci dosta informacija iz prve ruke ...
http://www.elitesecurity.org/t242446-RapidShare-Premium

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 24 Apr 2007 17:21 
Forumdžija u Razvoju!
Forumdžija u Razvoju!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jun 2006 19:12
pa ne vidim sta je problem..jeste da nismo na listi pozeljnih kod paypal-a ali moze se kupiti isti taj nalog preko wire transfer-a, doduse najmanje za 3 meseca ali ipak nije ni to skupo..oko 1500 din max. Znaci samo odete na link "wire transfer", ukucate vasu email adresu, odstampate ono sto vam izbaci na kraju i odete u najblizu banku da uplatite to. Dokument poseduje sve informacije vezane za uplatu na strani racun (IBAN, SWIFT).

In the relative way,
And returned on the previous night.

Anonymous (quoted from Fantasia Mathematica by C. Fadiman)

Vrh 

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 166 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Sledeća

Index boarda » Tehnicka strana sveta » PC&Konzole&internet