Registruj se    Prijavite se    Forum    Pretraga    FAQ

Index boarda » Zabava » Funny

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: Kako sam upoznao ljubav svog
 Post Poslato: 13 Jan 2010 09:23 
Super Moderator
Super Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Maj 2008 16:39
...Vec dugo lajkujem jednu malu..Ima dugacke statuse,kratku pamet,caroban profil i zgodnu sliku.Primetio sam da ni ona nije ravnodusna.Vrlo cesto mi kaze kako voli moj dugacki.. spisak prijatelja, ili kako mi je dobar najnoviji link...
I izasli smo par puta..Na Chat..Znate,to vam je ono mesto,desno od profil slike,prekoputa aplikacija..Moram priznati da sam bio odusevljen..Istina,pricamo razlicitim jezicima,ali ljubav ne poznaje barijere..Poceo sam da ucim..U pocetku su mi tesko isli nepravilni glagoli BTW,WTF,OMG...ali zato briljiram sa LOL,BWE i XEXE..Vremenom je i ona mene pocela da lajkuje...Jednom smo cak izasli i na MSN..Tamo je mirno i tiho,i mogli smo pricati bez bojazni da nam neko gleda profile!
Lepo nam je..Izlazimo svako vece,druzimo se,razmenjujemo slike i linkove..
Iskren da budem,razmisljam o svadbi...Zakupicu ceo Chat,svi cete biti pozvani! Svirace nam najbolji muzicari sa Youtube-a,a na meniju ce biti samo specijaliteti i pikanterije:najsveziji proizvodi sa Farmvilla i Fishvilla!!Notifikaciju svog istorijskog "DA" ostavicu na statusu,neka svi vide da sam nasao srecu u zivotu! I ona je obecala isto!
Kupicemo divan stan u Yovillu,a ja cu dobiti dobar posao u Mafia Wars-u,pa cemo imati od cega da zivimo!
Nasi prijatelji dolazice nam u goste redovno,a za njih cemo otvoriti posebnu grupu,da imaju gde da se smeste.
Mrzecemo sve koji nas hejtuju,a lajkovati sve koji nas vole..Zajedno!
Obecavam da cu joj biti veran,da necu lajkovati slicice drugih,i da necu sa drugima izlaziti na Chat...
Decu cemo praviti u Photoshop-u,i ziveti srecno sve dok traje Facebook...ili dok nam ne ukinu profile!!

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 13 Jan 2010 13:23 

Zanimljivo... Bojim se da æe za par godina ovo biti realna prièa, mada i sada tako zvuèi. Ono zajebancija, udjite u meni...

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 13 Jan 2010 16:24 
Avlijaner
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jan 2007 21:29
" ...Prosto je neverovatno cime se ljudi bave,i na sta su sve spremni!! :)) U toku danasnjeg dana pojavila se grupa pod nazivom "Fejsbuk ljubavna prica",sa potpuno identicnim tekstom! Istina,izmenjeno je par reci,i dodata jedna recenica! Sve to mozete pogledati ovde:http://www.facebook.com/group.php?v=info&ref=mf&gid=246031339854
Znaci,uskoro cemo i na Fejsbuku morati da stitimo svoja autorska prava! Nisam znao da je sve ovo toliko uzelo maha,i uslo u nase zivote..
Cak se i na pojedinim blogovima pojavio moj tekst..:)) Nema veze...Sutra idem u Agenciju za patente,da registrujem tekst na svoje ime..:))))
Ovaj tekst je potpuno autentican,izasao iz moje glave u subotu,9.1.2010,oko 23:30!! :)))

Pozdrav svima,i hvala na uclanjenju! :)
"

Luka Trotter Stamatovic (оснивач)

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 14 Jan 2010 18:53 
Super Moderator
Super Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Maj 2008 16:39
@ Cassius - no coment...

-----------------------------------------------