Registruj se    Prijavite se    Forum    Pretraga    FAQ

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 90 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: "Pazova
 Post Poslato: 12 Okt 2006 02:03 
Ugledna Forumska Persona!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2006 00:21
gnusavac je napisao:
+ ima dosta bendova koji bi svirali za dž. a okupili bi masu!

ma na vama je da se organizujete,lepo sam rekao evo sreda ili neki cetvrtak,ko ima neku grupu,pa da probamo. :thumbup:

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 14 Okt 2006 03:41 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Maj 2006 02:05
e poshto nema nikakve i.n.i.c.i.j.a.t.i.v.e. RUBBER DUCKIEZ su to da vas spasu...... a mislim da bi i SPEED TRAIN bili raspolozeni...... uglavnom uskoro svirka o troshku PATAKA i BRZIH VOZOVA...... bice plakati pa dodjite..... pivo ce biti minimal cena...... organizacija u.n.d.e.r.g.r.o.u.n.d........ tako da.... ko VOLI DA PIJE....i ko voli da CURE neka lepo dodje i bude dobar p.a.r.t.y.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 14 Okt 2006 03:44 
WitchKing
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2006 00:10
Cool, daj bolji info èim bude available.

Dr. Martin Luther King Jr.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 14 Okt 2006 03:46 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

ma javim 7 dana pre deshavanja..... bude svega nirvane, dzema, chainsa, nereda, cokula, madhanija, saundgardena, goblina.....itd....itd.....itd..... uglavnom bude dobro i bude oldskool......da.....

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 25 Dec 2006 03:23 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Sep 2006 00:03
Rubber Duckiez sviraju
nerede i gobline i cokule?

voliÅ¡ pivo dа popiјеÅ¡ - to је dobro zа zdrаvljе

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 26 Dec 2006 01:54 
Glavni Baya!
Glavni Baya!
Korisnikov avatar

ma nemash problem bre...... patke vole party

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 26 Dec 2006 02:56 
WitchKing
Korisnikov avatar

Za kada se planira ovaj happening ako se uopšte planira?

Možda bi moj bend mogao da doprinese sa jedno 5-10 odbradica, a maybe i više u sluèaju da bude dovoljno vremena da se iste OBRADE, tek smo imali jednu probu. 8-)

Stvarno, možda bi mogli da organizujemo nešto tipa "Demo Pazovaèka Scena" :), bez zezanja, sa 3, 4 benda, i sa finim marketingom, mogli bi House Cafe da napunimo bez problema.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 26 Dec 2006 03:58 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2006 01:23
SUPER IDEJA!

A koliko cesto?

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 26 Dec 2006 11:38 
WitchKing
Korisnikov avatar

Šta znam, ne treba preterivati tj smarati ljude. jednom u 2 meseca mislim da bi bilo ok, taman da se ljudi zažele. Eventualno èešæe u zavisnosti koliko su bendovi sposobni da dorade repertorare da ne bude iste pesme non stop i slièno. :)

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 26 Dec 2006 19:51 
Novi Kolač
Novi Kolač
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006 13:31
RicMa LanMi je napisao:
Za kada se planira ovaj happening ako se uopšte planira?

Možda bi moj bend mogao da doprinese sa jedno 5-10 odbradica, a maybe i više u sluèaju da bude dovoljno vremena da se iste OBRADE, tek smo imali jednu probu. 8-)

Stvarno, možda bi mogli da organizujemo nešto tipa "Demo Pazovaèka Scena" :), bez zezanja, sa 3, 4 benda, i sa finim marketingom, mogli bi House Cafe da napunimo bez problema.

i ko bi svirao? :lol:

Pazi znam 30 ljudi koji nebi pomislili da dodju na tako neshto, pazovacka scena je mrtva.. shto se tice "fine muzike", e sad moze da se napravi punk, ili metal vece ili pomeshano - nije ni bitno, i ko normalan ce doci? To je takav raspad, u nekim slucajevima i raspad i vishak brutalnosti,shta treba covek da rizikuje da mu izlome lokal, da se neko potuce da mu stizu tamo neke kazne.....nije to bash ajde da okupimo 100 ljudi, spustimo cene i boli nas qrac....treba to organizovati kako valja!
Ja predlazem da se dovede neki dobar bend ( jer se seca neko kako je prorok punio retro i kakva je atmosfera bila???), neshto kao prorok(njih se masa malo i zasitila), jel znate kakvi su bendovi sve bili u zajecaru na gitarijadi, imao sam priliku da slusham pobednike gitarijade(2005...valjda), momci kidaju, jeste rokitj ali stvarno skidam kapu, ko se i malo razume u muziku bez problema moze da prepozna kvalitet, e takve bendove treba dovoditi, ali o5 tu ima drugih stvari, takvi bendovi ne sviraju za dz.......

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 26 Dec 2006 22:31 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2006 01:23
ma daj ne kvari atmosferu
ma nek dodje ko dodje.... ne znam... bilo bi lepo.

AL JEDNOM U DVA MESECA!!!!? MA DAJ, ZABORAVICE LJUDI DA TO POSTOJI! JA SAM KONTALA NESTO NA FORU 2X U MESECU. i tako... cisto radi razonode bre! i druzenja. :sun:

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 26 Dec 2006 23:36 
Korisnikov avatar

dundulajko je napisao:

Pazi znam 30 ljudi koji nebi pomislili da dodju na tako neshto, pazovacka scena je mrtva.. shto se tice "fine muzike", e sad moze da se napravi punk, ili metal vece ili pomeshano - nije ni bitno, i ko normalan ce doci? To je takav raspad, u nekim slucajevima i raspad i vishak brutalnosti,shta treba covek da rizikuje da mu izlome lokal, da se neko potuce da mu stizu tamo neke kazne.....nije to bash ajde da okupimo 100 ljudi, spustimo cene i boli nas qrac....treba to organizovati kako valja!
Ja predlazem da se dovede neki dobar bend ( jer se seca neko kako je prorok punio retro i kakva je atmosfera bila???), neshto kao prorok(njih se masa malo i zasitila), jel znate kakvi su bendovi sve bili u zajecaru na gitarijadi, imao sam priliku da slusham pobednike gitarijade(2005...valjda), momci kidaju, jeste rokitj ali stvarno skidam kapu, ko se i malo razume u muziku bez problema moze da prepozna kvalitet, e takve bendove treba dovoditi, ali o5 tu ima drugih stvari, takvi bendovi ne sviraju za dz.......

tako je jebes ove nove bendove koji ku**c da im se da sansa kad ionako onih 30 ljudi koje znas ne bi dosli!
a ovi slepci i seljaci koji budu dosli ponece sa sobom mocuge pa ce da demoliraju kafic!

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 26 Dec 2006 23:42 
Korisnikov avatar

inace speedtrain je svirao dva puta u novoj pazovi
cak i u nekoj kafani pa nije bilo nikakvog sranja
vec je bilo skroz opusteno a i bilo je ljudi!

sto se tice muzicke scene u pazovi ipak postoji par bendova koji vole to sto sviraju
i trude se! a to sto oni ne sviraju po pazovi ili nece da sviraju u pazovi to je zbog ovakvih ljudi! ljudi koji zele da cuju nesto novo il da se provedu ce doci, a u pazovi takvih ima mnogo!

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 27 Dec 2006 01:30 
WitchKing
Korisnikov avatar

dundulajko je napisao:
RicMa LanMi je napisao:

Ovaj post bi mogao da se iskomentariše ovako:

:dry:

Ali da se ipak više potrudim, samo da pustim neki mjuz.

E tako. Dakle...

Iz iskustva znam, kad sviraš pred "masom", snimiš jednu osobu da se prima, to ti je dosta (da ne spominjem sam feeling svirati pred publikom kao neki mini izazov u smislu reakcije publike, i uopšte dileme da li æe(te)š
uspeti da uspostavite kontakt sa istom, etc, etc...).

Ko bi svirao? Svirali bi StaroPazovaèki bendovi (Novopazovaèki, okolina, KO GOD HOÆE). Moj, Duckiev, tvoj njegov njen blabla - najmanje bitno u celoj prièi. Ako napravimo nas 4 bend, i ne može svako da dovede po 5 ljudi, to je 20, x 3 benda, na primer jednako je 60, to je cifra sasvim solidan za HouseCafe npr. Dodaj da ipak svako može da dovede više ljudi, imaj na umu da od Retroa i bele kuæe, Dža ili bu, Direktora ili šta je veæ bilo nije bilo svirke, a pogotovu svirke PAZOVAÈKIH snaga (u povoju, što celoj prièi daje poseban "šmek"). Dakle, hebe mi se za tih 30 ljudi koji ne bi došli, daj da mi vidimo koliko BI došlo. A ja garantujem, 3 benda da svira (apsolutno nebitno koja i šta (da li si èuo za reè entuzijazam) - uz finu reklamicu, trud uèesnika da dovuku ljude, po koji plakat i flajer - najminimalniji minimum 100 ljudi. Ulažem u to šta god treba.

Kažeš ko normalan æe doæi? Dakle, na "naše" svirke, što je verujem muzika koju i ti povremeno sam slušaš može samo nenormalan da doðe? Pa mislim, sa tim pristupom, nisi ni zaslužio da ti ljudi doðu.

Ja bi lièno slušao pre Ruber Duckies (ako postoje :D), ili trule èmarove :P live ili bilo koji PAZOVAÈKI bend, pre Proroka èiji repertoar znam napamet i posle 5 godina. Daj bre da vidim kako sviraju ljudi sa kojima forumašim svaki dan i sreæem ih na ulicama.

Da bi bilo stoke, bilo bi, i da postoji opcija moguæeg sranja, postoji. Ali ako bi tako gledao, ne bi nikad ništa organizivao? Ovako, nadao bi se da æe da bude više nas "normalnih", koji bi reagovali u sluèaju eventualnih problema da se isti reši što pre. A što da ne, damo svi po neku sitnu kintu tipa 100, 200 dinara, pa se skupi jedno 40e za 2 "izbacivaèa", èisto da stoje i eventualno deluju, naravno ne dva bolida željna tuèe koji su dobili životnu priliku da na tome i zarade, veæ dva èoveka koji æe da dobiju pare da spreèe svakak'e gluposti, tuèe, divljanje i slièno.

Da rezimiram:

prièam napamet, ne znam koliko ima "aktivnih" bendova, a pod aktivnošæu podrazumevam barem 10 svirljivih stvari. Nije ni bitno šta sviraju, imaju li veze sa vezom ili ne, smešni su ili ne, ispadaju i greše ili ne, bitno je samo jedno: zajebancija. Promocija Pazovaèke Rock populacije, pokušaj "oživljavanja" klinièki mrtvih "rokera", jer garantujem, da Gaja npr i dalje pravi svirke svake subote, svi bi mi manje kukali na night life Pazove, barem ja lièno ne mogu da zamislim bolji provod od žive svirke, ko god da svira, live je live i ja to volim, svi bi barem malo manje kukali. Ne treba zaboraviti koliko bi eventualno uspešno veèe motivisalo bendove da žešæije prionu da rade, kao ni neke klince koji æe da doðu pa æe se prime pa sklepaju neki bend, pa blablabla...

A meni se iskreno hebe ko bi došao, 20 ili 200 ljudi. Ja æu da isprašim svoje, super mi je i na probi a kamoli na "nastupu", makar nikog da nema u lokalu osim konobarice.

A ako tri benda npr iz Pazove ne mogu da okupe 100 pajtosa a podrazumevam da svi kukaju kako je Pazova sraaaaaanje, kako nema gde da se izaaaaaðe i kako su svi okoreli "rokeri", "metalci", šta god, i da pri tom nije bilo svirki 2, 3 godine (ovog tipa), onda smo svi mi gola taKi te bi valjalo da se manemo takvih akcija i sviramo iskljuèivo za svoju dušu.

Sad, ja mislim da takva akcija ima samo takvu proðu, možda grešim, možda ne.

Vrh 

Tema posta:
 Post Poslato: 27 Dec 2006 15:04 
Novi Kolač
Novi Kolač
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006 13:31
RicMa LanMi je napisao:
dundulajko je napisao:
RicMa LanMi je napisao:

Ovaj post bi mogao da se iskomentariše ovako:

:dry:

Ali da se ipak više potrudim, samo da pustim neki mjuz.

E tako. Dakle...

Iz iskustva znam, kad sviraš pred "masom", snimiš jednu osobu da se prima, to ti je dosta (da ne spominjem sam feeling svirati pred publikom kao neki mini izazov u smislu reakcije publike, i uopšte dileme da li æe(te)š
uspeti da uspostavite kontakt sa istom, etc, etc...).

Ko bi svirao? Svirali bi StaroPazovaèki bendovi (Novopazovaèki, okolina, KO GOD HOÆE). Moj, Duckiev, tvoj njegov njen blabla - najmanje bitno u celoj prièi. Ako napravimo nas 4 bend, i ne može svako da dovede po 5 ljudi, to je 20, x 3 benda, na primer jednako je 60, to je cifra sasvim solidan za HouseCafe npr. Dodaj da ipak svako može da dovede više ljudi, imaj na umu da od Retroa i bele kuæe, Dža ili bu, Direktora ili šta je veæ bilo nije bilo svirke, a pogotovu svirke PAZOVAÈKIH snaga (u povoju, što celoj prièi daje poseban "šmek"). Dakle, hebe mi se za tih 30 ljudi koji ne bi došli, daj da mi vidimo koliko BI došlo. A ja garantujem, 3 benda da svira (apsolutno nebitno koja i šta (da li si èuo za reè entuzijazam) - uz finu reklamicu, trud uèesnika da dovuku ljude, po koji plakat i flajer - najminimalniji minimum 100 ljudi. Ulažem u to šta god treba.

Kažeš ko normalan æe doæi? Dakle, na "naše" svirke, što je verujem muzika koju i ti povremeno sam slušaš može samo nenormalan da doðe? Pa mislim, sa tim pristupom, nisi ni zaslužio da ti ljudi doðu.

Ja bi lièno slušao pre Ruber Duckies (ako postoje :D), ili trule èmarove :P live ili bilo koji PAZOVAÈKI bend, pre Proroka èiji repertoar znam napamet i posle 5 godina. Daj bre da vidim kako sviraju ljudi sa kojima forumašim svaki dan i sreæem ih na ulicama.

Da bi bilo stoke, bilo bi, i da postoji opcija moguæeg sranja, postoji. Ali ako bi tako gledao, ne bi nikad ništa organizivao? Ovako, nadao bi se da æe da bude više nas "normalnih", koji bi reagovali u sluèaju eventualnih problema da se isti reši što pre. A što da ne, damo svi po neku sitnu kintu tipa 100, 200 dinara, pa se skupi jedno 40e za 2 "izbacivaèa", èisto da stoje i eventualno deluju, naravno ne dva bolida željna tuèe koji su dobili životnu priliku da na tome i zarade, veæ dva èoveka koji æe da dobiju pare da spreèe svakak'e gluposti, tuèe, divljanje i slièno.

Da rezimiram:

prièam napamet, ne znam koliko ima "aktivnih" bendova, a pod aktivnošæu podrazumevam barem 10 svirljivih stvari. Nije ni bitno šta sviraju, imaju li veze sa vezom ili ne, smešni su ili ne, ispadaju i greše ili ne, bitno je samo jedno: zajebancija. Promocija Pazovaèke Rock populacije, pokušaj "oživljavanja" klinièki mrtvih "rokera", jer garantujem, da Gaja npr i dalje pravi svirke svake subote, svi bi mi manje kukali na night life Pazove, barem ja lièno ne mogu da zamislim bolji provod od žive svirke, ko god da svira, live je live i ja to volim, svi bi barem malo manje kukali. Ne treba zaboraviti koliko bi eventualno uspešno veèe motivisalo bendove da žešæije prionu da rade, kao ni neke klince koji æe da doðu pa æe se prime pa sklepaju neki bend, pa blablabla...

A meni se iskreno hebe ko bi došao, 20 ili 200 ljudi. Ja æu da isprašim svoje, super mi je i na probi a kamoli na "nastupu", makar nikog da nema u lokalu osim konobarice.

A ako tri benda npr iz Pazove ne mogu da okupe 100 pajtosa a podrazumevam da svi kukaju kako je Pazova sraaaaaanje, kako nema gde da se izaaaaaðe i kako su svi okoreli "rokeri", "metalci", šta god, i da pri tom nije bilo svirki 2, 3 godine (ovog tipa), onda smo svi mi gola taKi te bi valjalo da se manemo takvih akcija i sviramo iskljuèivo za svoju dušu.

Sad, ja mislim da takva akcija ima samo takvu proðu, možda grešim, možda ne.

......alo brate!!!!!!! zivish u pazovi (ne zaboravi)...

moze da se napravi SAMO rock svirka, znaci ti i kompanija, godishnjaci, dzimi i ekipa (dors tribjut) i tako ta neka poznatija masa, kladim se da kad bi isasli pazovacki metal ili punk sastavi da bi isterali sve ljude, ostali bi samo oni shto kuliraju sa nama u parku (svi staju na jednu klupu).

Rock ce proci - meta il punk nikako, nema bre heavy-ja u pazovi, ipak je to teshki underground,ne znam dali si imao prilike da cujesh neshto od toga, imash tamo par stvari shto sam okacio pa ti lepo to poslushaj pa mi reci dali stvarno mislish da ce neko to da slusha 30 min. i na kraju da konstatuje:"ok, nema veze vazno da se svira tu po pazovi neshto....", nece nego ce biti price tipa:"Sektashi, narkomani, boze sacuvaj...."
a to je zato shto smo selendra najgora, preovladava seljacki mentalitet i to se nece promeniti josh dugo,dugo....

Ja bi stvarno voleo da je to sve drugacije, ali nije i jbg, nema veze, rock moze da prodje i mislim da bi bilo ok da se napravi neka rock svirka.

Ali postoji alternativa, rock-punk-metal fest da traje jedno 2-3 dana(rasadnik), da se okupe bendovi iz okoline(i sire), da se dobro organizuje, to bi bilo stvarno super,za metal znam da bi bio pun pogodak, koliko samo ljudi to slusa u pazovi i okolini, znam bedove koji bi doshli za dz iz bg-a, novog sada i koji bi za sobom povukli dosta mase, ali nema ljudi koji bi preuzeli organizaciju na sebe tako da su i to samo pusti snovi....

Vrh 

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 90 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća